نشست بررسی راهکارهای حمایت از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان

نشست بررسی راهکارهای حمایت از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان

نشست بررسی راهکارهای حمایت از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان

نشست بررسی راهکارهای حمایت از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برگزار شد

در نشستی با حضور مشاور و نماینده تام‌الاختیار مدیرعامل، مدیر امور مالی و سرپرست روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت ‌خیز جنوب، معاون عمرانی استاندار خوزستان، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان و سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان راهکارهای حمایت از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت ‌خیز جنوب، در این نشست که روز دوشنبه ۱۸ مهرماه ۱۴۰۱ برگزار شد مهندس صفرعلی رئیسی مشاور و نماینده تام‌الاختیار مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت ‌خیز جنوب با اعلام حمایت این شرکت از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: مناطق نفت ‌خیز جنوب در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و احترام به مردم شریف خوزستان و مسجدسلیمان و رضایتمندی هواداران، از تمام ظرفیت های موجود و راهکارهای قانونی برای حمایت از این تیم استفاده خواهد کرد و همه مسئولان ذیربط در این شرکت ملزم به همكاری با باشگاه در چارچوب مقررات هستند.

مهندس محمد خانچی معاون عمرانی استاندار خوزستان نیز تاکید کرد باید از تمام ابزارهای قانونی برای حمایت از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان استفاده شود و در این راستا از وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران انتظار حمایت داریم.

حمید مدملی مدیر امور مالی شرکت ملی مناطق نفت ‌خیز جنوب نیز با اشاره به قوانین و مقررات مالی در صنعت نفت، راهکارهایی در خصوص تامین منابع مالی برای باشگاه بیان داشت.

علیرضا هیهاوند مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز اقدمات صورت گرفته در خصوص آماده سازی زمین تمرین باشگاه و ارائه خدمات رفاهی به کادر فنی و بازیکنان را ارائه داد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.