مهاجری: از چیزی که برای خود ترسیم کردیم، ۲ امتیاز عقب هستیم

مهاجری: از چیزی که برای خود ترسیم کردیم، ۲ امتیاز عقب هستیم

مهاجری: از چیزی که برای خود ترسیم کردیم، ۲ امتیاز عقب هستیم

محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار نفت مسجدسلیمان مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: با احترام به ملوان انزلی، نمی‌توانم خوشحالی خودم را از حضور در شهر قائمشهر که مهد فوتبال شمال است، پنهان کنم. این شهر مردم فوتبال‌دوستی دارد که دوران خوبی با آنها داشتم.

وی با بیان اینکه تیمی که زحمت بیشتری بکشد، به پیروزی دست می‌یابد، تصریح کرد: به نظرم صرف‌نظر از نتیجه، بازی دو سربردی برای من خواهد بود، چون از حضور در ورزشگاه شهید وطنی لذت می‌برم. خیلی‌ها از غیبت هواداران در این ورزشگاه خوشحال می‌شوند،‌ اما خدا شاهد است از حضور آنها در استادیوم خیلی خوشحال می‌شدم. هر نتیجه‌ای که در قائمشهر می‌گرفتیم، این هواداران پای تیم خود می‌ایستادند و نساجی را تشویق می‌کردند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با تمجید از حریف فردا (شنبه) تیمش گفت: نساجی ثبات بسیار خوبی دارد و مالک این باشگاه عالی کار می‌کند. تیم قابل احترامی ساخته‌اند و خوشحالم که سهمیه فوتبال کشورمان در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا متعلق به نساجی است. این به دل انسان برمی‌گردد. ما هم مسئولیتی در قبال نفت مسجدسلیمان داریم و روزی که آمدیم، از صفر شروع کردیم. شرایط سختی در هفت هفته پایانی داشتیم، اما تیم قابل احترامی ساختیم و بقای تیم در لیگ برتر را تضمین کردیم.

مهاجری عملکرد نفت MIS در لیگ بیست‌ودوم را ستود و خاطرنشان کرد: توانسته‌ایم فوتبال مدنظر ما و مورد علاقه هواداران را در زمین پیاده کنیم. شش هفته از لیگ گذشته است و اتفاقات و چالش‌های زیادی تا پایان فصل خواهیم داشت. امیدوارم در ادامه موفق باشیم و بچه‌ها این موضوع را می‌خواهند. با همه مشکلات و چالش‌هایی که وجود دارد، بازیکنان به خوبی تلاش می‌کنند تا از فوتبالی که بازی می‌کنیم، لذت ببریم.

وی راجع به مقایسه یکی از خبرنگاران میان نساجی و نفت مسجدسلیمان بیان کرد: ما در نساجی از فضایی ویرانه به ثبات رسیدیم. شما بهتر می‌دانید که در نساجی هیچ‌چیزی نداشتیم و باشگاه مالک نداشت. ما را از محل تمرین بیرون کردند، اما کم کم ساختار پیدا کردیم و می‌توانیم نساجی را یکی از تیم‌های محترم بخش خصوصی بدانیم.

«باشگاه نساجی پایش را به اندازه گلیمش دراز می‌کند و خواسته مشخصی دارد.»، سرمربی نفت مسجدسلیمان ضمن بیان این جمله عنوان کرد: ما در مسجدسلیمان مشکلات ساختاری داریم که یکی دو روزه حل نمی‌شود. مسئولان استانی برای برطرف شدن مشکلات زیرساختی تلاش می‌کنند. این مسئله کمک زیادی به موفقیت دو تیم مردمی نساجی و نفت مسجدسلیمان خواهد کرد.

مهاجری در پاسخ به این پرسش که آیا نفت مسجدسلیمان تاکنون به هدفش در لیگ برتر دست یافته است یا خیر، اظهار داشت: ما از چیزی که برای خودمان ترسیم کردیم، دو امتیاز عقب هستیم. با این حال از بابت دیگر کمی جلوتر از برنامه خودمان هستیم. نفت مسجدسلیمان با چند تیم رقابت برابری ندارد، اما مجبوریم با آنها رقابت کنیم.

وی با اشاره به آمارهای موفقی که در نفت مسجدسلیمان از خودش به ثبت رساند، تصریح کرد: دو هفته پیش برنامه شبکه سه، آمارهایی از تیم ما پخش کرد و به‌عنوان یک مربی که با حداقل‌ها کار می‌کند، داشتن 50 درصد مالکیت و شوت به دروازه و کسب این جایگاه، گویای همه چیز است. این موضوع به مجموعه باشگاه و هواداران نوید می‌دهد که گام‌های محکم‌تری برمی‌داریم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در پاسخ به سؤال خبرنگاری که از او به خاطر مشهدی بودنش از فوتبال خراسان رضوی پرسید، خاطرنشان کرد: من اهل مشهد نیستم و در استان گلستان به دنیا آمدم. چند سالی به خاطر دانشگاه و فوتبال به مشهد رفتم و در ابومسلم بازی و مربیگری کرده‌ام که مرا مشهدی می‌دانند. وقتی از راهکار صحبت می‌کنید، باید نسبت به مسئولان رده بالای استان خرده بگیرید.

مهاجری به شرایط تیم پدیده خراسان در زمان سرمربیگری خودش اشاره کرد و گفت: زمانی که من در پدیده بودم، استاندار به رختکن تیم می‌آمد و تا زمانی که می‌رفتم، مدیران استانی دیگر مانند نماینده مجلس و فرماندار هم پای کار بودند. الان نساجی به ثبات رسیده است و شما یک چمن خیلی خوب دارید. به نظرم نمی‌خواهند (مشکلات فوتبال مشهد حل شود)، چون اگر بخواهند، این شرایط زیبنده فوتبال مشهد نیست.

وی در ادامه عنوان کرد: در این باره با دبیر هیئت فوتبال استان خراسان رضوی صحبت می‌کردم و گفتم کار را جمع کنید. این استان یک تیم در مرحله اول و یک تیم در مرحله دوم لیگ دسته سوم دارد. یک تیم لیگ دویی هم در مشهد است که سرِ بودن و نبودن آن دعواست. انسان با این شرایط واقعاً تأسف می‌خورد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.