یزدی: هواداران برابر استقلال پرشورتر باشند

یزدی: هواداران برابر استقلال پرشورتر باشند

یزدی: هواداران برابر استقلال پرشورتر باشند

هدایت یزدی مدیرعامل نفت مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما درخصوص برگزاری دیدار مقابل پیکان که برای تماشاگران به صورت رایگان انجام شد، گفت: فوتبال متعلق به هوادار است. هوادار باید در استادیوم باشد و با دیدن مسابقات فوتبال ذوق کند. خوشحالیم که هواداران خوب و خونگرمی داریم که همیشه در همه شرایط حامی ما بوده و هستند. امیدوارم که در بازی بعد برابر استقلال پرشور و پرتعدادتر باشند تا امتیاز لازم را کسب کنیم.

وی ادامه داد: شرایط بازی به شکلی بود که ما دنبال امتیاز بودیم. بازی را بد آغاز کردیم ولی در نیمه دوم مالک توپ و میدان بودیم ولی روی یک حادثه گل خوردیم. به نظرم شرایط بازی به نوعی بود که باید برنده از زمین خارج می شدیم ولی داور در نیمه دوم به حدی تحت تأثیر کادرفنی و عوامل کنار نیمکت پیکان قرار گرفت که سوت هایش یک طرفه بود.

او اظهار داشت: در واقع می توانم بگویم داور سر تیم ما را برید. در دقیقه 70 پنالتی حتمی برای تیم ما گرفته نشد. چند سوت زد که موقعیت گل ما را هدر داد. در نیمه دوم باید حداقل 8 وقت اضافه می گرفت ولی داور 5 دقیقه اعلام کرد که در همان مدت زمان نیز چند دقیقه ای تلف شد. مثلا گلر حریف بازی را نگه داشت و تعویض های زیادی نیز صورت گرفت.

دیرعامل نفت اضافه کرد: فوتبال متعلق به کسانی است که خیلی چیزها را ندارند. مانند ما که در شهر و استانمان کمبودهای زیادی داریم. انتظار داریم کمیته داوران از افرادی استفاده کند که تحت تأثیر کادرفنی و عوامل نیمکت نشین تیم مقابل قرار نگیرند. ما شکوائیه ای را تنظیم کرده ایم و قطعا برای کمیته داوران و سازمان لیگ ارسال خواهیم کرد. آنها فیلم بازی را تماشا کنند. آیا حق تیمی که از مرکز کشور دور است، انتخاب چنین داورانی است؟

این صحنه ای است که مدیرعامل نفت مسجدسلیمان اعتقاد به خطای پنالتی دارد. اما در تصاویر مشخص است که دست بهروز نوروزی فرد کاملا بسته است.

وی اضافه کرد: آقای حسینی از مربیان خوبی است که هدایت نفت را نیز برعهده داشته است. قرار بود ایشان سه جلسه محروم باشند. رأی علیه بازیکنان اجرا می شود ولی برای دیگران اینگونه نیست. چرا سازمان لیگ، کمیته انضباطی و… این رأی را نادیده گرفتند و اجازه دادند سرمربی حریف روی نیمکت بنشیند؟

یزدی با تأکید بر اشتباهات داوری، گفت: فکر می کنم اگر آن پنالتی برای ما گرفته می شد، روند بازی تغییر می کرد و قطعا ما می توانستیم شرایطمان را بهتر کنیم و امتیاز لازم را کسب کنیم ولی داور به راحتی از این صحنه عبور کرد و شرایط را به سمتی برد که تیم ما بازنده از زمین خارج شد. امیدوارم که ما اشتباه کرده باشیم و قضاوت داور درست بوده باشد.

وی درباره اینکه مهاجری اعلام کرده آنها نمی توانند در مسجد سلیمان تمرین کنند، اظهار داشت: علم فوتبال امروزه این را می گوید که زمین تمرین و مسابقه از هم جدا باشد. شرایط ما به شکلی است که چند زمین در مسجد سلیمان داریم که کیفیت لازم را ندارد. تنها زمین با کیفیت شهر، همین ورزشگاه شهید بهنام محمدی است. سعی می کنیم در آنجا کمتر تمرین کنیم تا شرایط مسابقه ای را حفظ کنیم و وضعیت استاندارد را برای بازیکنان خودمان و حریف مهیا کنیم. تمرینات خودمان را در اهواز و تهران ادامه می دهیم تا شرایط زمین را حفظ کنیم.

مدیرعامل نفت در پایان گفت: خواهش می کنیم فدراسیون نگاه ویژه ای به ما داشته باشند. سعی می کنیم نواقصی که وجود دارد را برطرف کنیم. با این نگاه، عوامل اجرایی و داوران را به مسجد سلیمان نفرستند. داوران باید بدانند کجا می آیند و اینگونه سوت نزنند. از داوران انتظار داریم در این شهر، تحت تأثیر یک سری عوامل قرار نگیرند و عدالت را در تصمیماتشان در نظر بگیرند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.