مهاجری:میتوانیم با تمرکز بهتری عمل کنیم و با ارائه بازی خوب، نتیجه خوبی بگیریم.

مهاجری:میتوانیم با تمرکز بهتری عمل کنیم و با ارائه بازی خوب، نتیجه خوبی بگیریم.

مهاجری:میتوانیم با تمرکز بهتری عمل کنیم و با ارائه بازی خوب، نتیجه خوبی بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد، اگر تیمش در مصاف با هوادار تمرکز نداشته باشد مانند دیدار مقابل مس کرمان تنبیه خواهند شد.

محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار نفت مسجدسلیمان مقابل هوادار اظهار داشت: خدا را شکر لیگ شروع شد و هفته دوم را ‌آغاز می‌کنیم. امیدوارم نتیجه زحماتی را که از شروع مسابقات تا الان کشیدیم، در دیدارها برداشت کنیم. تغییرات زیادی در ترکیب تیم داشتیم و شش بازیکن جدید مقابل مس کرمان بازی کردند. زمانی کمی که داریم،‌ هماهنگی بازیکنان را سخت می‌کند. با این حال عملکرد موفقی در حمله داشتیم و در خط دفاع به‌خاطر اینکه ترکیب دفاعی ما کنار یکدیگر کمتر بازی کرده بودند، ناهماهنگ بودیم.

وی هوادار را تیمی منسجم و سازمان‌یافته توصیف و خاطرنشان کرد: شکست آلومینیوم در این شهر دشوار است که هوادار آن را انجام داد. اگر تمرکز نداشته باشیم، مانند دیدار با مس کرمان تنبیه می‌شویم. در این مسابقه خوب بازی کردیم، اما در دو صحنه هماهنگی لازم را در سیستم دفاعی نداشتیم و دروازه‌مان خیلی راحت باز شد. امیدوارم در دیدار با هوادار که میهمان هستیم و فشار بیشتری روی خط دفاعی ما می‌آید، با تمرکز بهتری عمل کنیم و با ارائه بازی خوب، نتیجه خوبی بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره ساکت الهامی گفت: الهامی دوست و همکار ماست و خروجی کارش هم مشخص است. تلاش ما بیشتر براساس تفکر مربی است تا تیم. تفکر مربی است که تیم را شکل می‌دهد و مربیان افکار متفاوتی نسبت به هم دارند. الهامی افکار خوبی داشت که نتایج خوبی هم در این سال‌ها گرفت. تیمی می‌تواند نتیجه بگیرد که تمرکز بهتری داشته باشد و کمتر اشتباه کند. امیدوارم ما هم با تمرکز بیشتر و اشتباه کمتر بازی کنیم.

مهاجری در مورد مشکل ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برای میزبانی از تماشاگران بیان کرد: همه تیم‌ها مشکل دارند و من نمی‌توانم مشکلات را کتمان کنم. باید در جهت برطرف کردن این مسائل تلاش کنیم. مسجدسلیمان شهری کوچک با حدود 120 هزار نفر است که در بالاترین سطح فوتبال کشور قرار دارد. استان‌های خراسان رضوی، فارس و هرمزگان با این عظمت، از حضور در سطح اول فوتبال محروم هستند. ما نباید صورت مسئله را پاک کنیم.

وی در ادامه گفت: وقتی بازیکنی از باشگاهی شکایت می‌کند، به باشگاه فرصت می‌دهند که اعتراض را پاسخ دهد یا مطالبات را پرداخت کند. اگر اشکالی وجود دارد، ورزشگاه آزادی هم مشکلاتی دارد. باید به باشگاه‌ها فرصتی مثلاً سه یا شش ماهه بدهید تا اشکالات برطرف شود. اگر مشکلات حل نشد، بعد تصمیم بگیرید. اگر تیم‌ها فشار بیاورند، این می‌شود که من می‌گویم فلان داور را انتخاب نکنید یا تیم دیگری می‌گوید در آن بازی حاضر نمی‌شویم. در این شرایط، وضعیت خوبی بر فوتبال ما حاکم نمی‌شود.

مهاجری با بیان اینکه ظرف سه سال می‌توانستیم 100 ورزشگاه بسازیم، اظهار داشت: ما باید فوتبال بازی کنیم و مطابق با اعتقادات و فرهنگ کشور، حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را مهیا کنیم تا به بهتر شدن فرهنگ حاکم بر ورزشگاه‌ها کمک کنیم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.