مهاجری: خان سختی را پشت سرگذاشتیم/ سازمان لیگ صادقانه‌تر حرف بزند

مهاجری: خان سختی را پشت سرگذاشتیم/ سازمان لیگ صادقانه‌تر حرف بزند

مهاجری: خان سختی را پشت سرگذاشتیم/ سازمان لیگ صادقانه‌تر حرف بزند

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: اولین مشکل ما بسته بودن پنجره بود که با تلاش باشگاه و دوستان ختم به خیر شد و خان سختی را پشت سر گذاشتیم.

رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی تیمش با مس کرمان، اظهار کرد: بعد از این که تیم ماندگار شد، بحث‌مان این بود که کار را زودتر شروع کنیم که متاسفانه آقای یزدی مدیرعامل باشگاه در مقطعی رفت اما خدا را شکر برگشت و توانستیم کار را سریع شکل دهیم و تمرینات را هم زود شروع کردیم.

وی ادامه داد: تغییرات تیم ما زیاد و غیرمتعارف بود چون نگرش ما با همکاران قبلی در راس کادرفنی متفاوت بود. خدا را شکر با کمک باشگاه و با بضاعتی که داریم توانستیم تیم خوبی ببندیم. بازیکنانی داریم که می‌توانستند شرایط مالی بهتری را در تیم‌های دیگر تجربه کنند اما به تیم نفت آمدند چون اهداف بزرگی داشتند. امیدوارم به صورتی کار کنیم که باتوجه به این که بازیکنان ما از قراردادهای سنگین دیگری گذشتند، به هدف فوتبالی‌مان برسیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: تنها نگرانی ما انجام بازی‌های تدارکاتی کم است. تیم ما رفته رفته شکل گرفت اما کارهای بدنسازی خوبی انجام دادیم و تیم‌مان با 65 تا 70 درصد آمادگی وارد مسابقات می‌شود و با گذشت دو تا سه هفته به شرایط بهتری می رسیم. امسال امیدوارم به صورتی کار کنیم که دغدغه‌های فصل قبل را از نظر جدولی نداشته باشیم و نوع فوتبال‌مان هم خوب و تماشاگرپسند باشد.

وی ادامه داد: فوتبال یک پازل است و بخشی از آن من مربی هستم و قسمت دیگر بازیکن است که امیدوارم مسئولان شهری همچنان حمایت کنند. قطعا مشکلاتی داریم که باید به مرور زمان مرتفع شوند. اولین مشکل بسته بودن پنجره بود که با تلاش باشگاه و دوستان ختم به خیر شد و خان سختی را پشت سر گذاشتیم. امیدوارم روزی که می روم از خودم یک یادگاری خوب در این شهر گذاشته باشم.

مهاجری بیان کرد: امسال در کنار هر با تجربه یک باریکن جوان با قرارداهای دو تا سه ساله جذب کردیم تا مشکلات فصل قبل را نداشته باشیم و تیم همگون داشته باشیم و رضایت هواداران را جلب کنیم.

وی درباره بدون تماشاگر بودن بازی های هفته اول لیگ نیز گفت: تماشاگر از ارکان اصلی فوتبال است و ما هم به تماشاگران مان نیاز داریم و نبود آن ها کار ما را سخت تر می کند. به نظرم دلیل سازمان لیگ قانع کننده نیست و بهتر است صادقانه‌تر صحبت کنند تا همه به رفع آن کمک کنند. ما اکنون میزبان هستیم و ضرر می‌کنیم و اگر هفته آینده با تماشاگر باشد ظلمی به تیم‌های میزبان در هفته اول است. اگر این تبعیض‌ها از الان باشد، کار را برای تیم‌ها سخت می‌کند. امیدوارم تصمیم‌هایی گرفته شود که اگر ظلمی هم است به جمع باشد. قطعا نیمی از لیگ فردا ضرر می‌کند که نفت هم یکی از آن تیم‌ها است.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در عنوان کرد: بازی فردا با تیمی است که در فوتبال ایران شناخته شده است. استان کرمان ظرفیت خوبی دارد و در کنار سه تیم در لیگ برتر، سخت افزار خوبی هم دارد. کادرفنی جوانی دارد و حسین خانی شایستگی ها خود را نشان داده است ولی ما هم تلاش می‌کنیم که نتیجه لازم را کسب کنیم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.