فكري: دوپينگ و جادوگري در ليگ يك را بيشتر نظارت كنند

فكري: دوپينگ و جادوگري در ليگ يك را بيشتر نظارت كنند

فكري: دوپينگ و جادوگري در ليگ يك را بيشتر نظارت كنند

ابتدا در خصوص پيروزي مقابل ايرانجوان بوشهر صحبت مي‌كنيد؟
بازي با تيم‌هايي كه در حال سقوط هستند سختي خودش را دارد. ايرانجوان تلاش كرد كه بازي بسته‌اي را انجام دهد و گل نخورد و در درجه دوم دل به ضدحمله داشته باشد. ما هم بايد با حوصله بازي مي‌كرديم و راه باز كردن دروازه آنها را پيدا مي‌كرديم. خدا را شكر با آرامش به گل اول رسيديم و توانستيم گل‌هاي بعدي را به ثمر برسانيم و سه امتياز را بگيريم.
در كل بازي با تيم‌هاي در حال سقوط خيلي سخت است؟
بازي با تيم‌هاي در حال سقوط شرايط خاص خودش را دارد و بايد با حوصله بازي كرد. اين تيم‌ها بيشتر به دنبال دفاع كردن هستند كه سخت گل مي‌خورند. بايد تلاش كني تا گل اول را به ثمر برساني و بعد به دنبال حفظ نتيجه و گل‌هاي بعدي باشي.
خيلي‌ها نفت مسجدسليمان را اولين تيم صعود كرده به ليگ برتر مي‌دانند. خود شما كه چنين نظري نداريد؟
هنوز بازي‌هاي زيادي باقي مانده و اختلاف ما با تيم دوم جدول فقط هفت امتياز است. از ليگ چهارده، پانزده بازي باقي مانده كه كافي است سه بازي را ببازيم كه راحت صدر جدول از دست مي‌رود. ما تا كار تمام نشود حق هيچ‌گونه شادي را نداريم و بايد با قدرت ادامه دهيم و به اميد خدا بعد از قطعي شدن صعودمان جشن شادي بگيريم.
جشن تولد شما همزمان با پيروزي تيم‌تان شد.
جشن تولد من بازي با صبا بود ولي بازي با ايرانجوان جشن تولد چند بازيكن تيم بود كه همزمان با پيروزي تيم شد.
از شرايط مسابقات ليگ يك راضي هستيد؟
از برگزاري مسابقات راضي هستيم چون برنامه‌ريزي خوبي صورت گرفته و با نظم خاصي جلو مي‌رود. فقط يك مشكل وجود دارد كه من خواهش مي‌كنم اين موضوع را كاملا بازتاب بدهيد. من از مسوولان خواهش مي‌كنم نظارت را بيشتر كنند. بحث داوري، دوپينگ، جادوگري و مهم‌تر از همه پاداش‌هايي كه تيم‌ها براي يك سري تيم‌ها در نظر مي‌گيرند، مسابقات ليگ يك را زير سوال مي‌برند. اگر به اين مشكلات رسيدگي نشود قطعا شاهد اتفاقات عجيبي در ليگ يك خواهيم بود. مسابقات دسته اول به روزهاي حساس خود نزديك مي‌شود كه يكسري تيم‌ها دست به هر كاري مي‌زنند تا نتيجه بگيرند و نتايج ديگر تيم‌ها را نيز خراب كنند. من از مسوولان خواهش مي‌كنم نظارت در ليگ يك را بيشتر كنند.
مسوول مسابقات ليگ يك محمودزاده هستند؟
مسوول برگزاري آقاي محمودزاده هستند و آقاي بهاروند هم مسوول هماهنگي را برعهده دارند. آنها همه‌چيز را خوب پيش مي‌برند و اگر نظارت را بيشتر كنند خيلي خوب مي‌شود.
بازيكن اسمي نداريد ولي تيم هماهنگي ساخته‌ايد؟
ما سعي كرديم تيم يكدستي درست كنيم. نه بازيكن سفارشي گرفتيم و نه بازيكن مورددار كه مشكل‌ساز شود. ما بازيكني گرفتيم كه توانايي كمك به تيم را داشته باشد.
از خريدهاي جديد راضي هستيد؟
ما نيم‌فصل دوم چهار خريد داشتيم كه كم‌كم به آنها بازي خواهيم داد. بهتاش ميثاقيان، محبي، محمدمهري و اميرحسين موسي‌زاده نفراتي هستند كه به تيم اضافه شده‌اند و از بازي هم مي‌كنند.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها