فکری: محرومیت من به‌خاطر پاک‌بودنم است/ آدم‌های سالم باید بمیرند!

فکری: محرومیت من به‌خاطر پاک‌بودنم است/ آدم‌های سالم باید بمیرند!

فکری: محرومیت من به‌خاطر پاک‌بودنم است/ آدم‌های سالم باید بمیرند!

محمود فکری درباره محرومیت سه‌جلسه‌ای‌ از سوی کمیته انضباطی گفت: نمی‌دانیم با چه‌کسی باید مبارزه کنیم. محرومیت ما به‌خاطر پاک و سالم بودن ما است و در این فوتبال نباید پاک و سالم باشیم.

وی درخصوص حکم کمیته انضباطی که اعلام شده بود فکری به مقامات رسمی اهانت کرده است، اظهار داشت: دروغ که «کُنتور» نمی‌اندازد! ما حق نداریم حرف بزنیم. گل صددرصد ما را مردود اعلام می‌کنند و باید خفه شویم. ما باید پاسخگوی ندانم‌کاری عده‌ای دیگر باشیم. سر ما هم که بریده می‌شود بدن ما نباید تکان بخورد! آن وقت می‌گویند چرا بدنت تکان خورده است؟! اگر تکان بخوریم، به آقایان «علیه السلام» توهین می‌شود. آقایان معصوم هستند و همه باید ساکت شوند! این افراد به علم، تجربه و فن خود چیزی اضافه نمی‌کنند و ما باید خفه شویم. فوتبال ما این‌گونه است.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با اشاره به صحبت‌های فصل گذشته خود در زمانی که در نساجی حضور داشت، تصریح کرد: در نساجی هم که بودم، گفتم به من می‌گویند فلان بازیکن را بگیر تا داوری به‌نفع تیمت شود! کمیته انضباطی و کمیته اخلاق من را دعوت نکردند که بپرسند حرف من چه بوده است، اما زمانی که علیه چند تماشاگر که ما را آزار دادند صحبت کردیم و گفتیم لاشخورها نمی‌گذارند کار کنیم، کمیته انضباطی ما را احضار کرد و گفت “منظورت چه‌کسی بوده است؟”.

فکری در پاسخ به این پرسش که آیا اعتراضی به محرومیت خود می‌کند یا خیر، به تسنیم گفت: چرا باید اعتراض کنیم؟ اصلاً به چه‌کسی باید اعتراض کنیم؟ پس از بازی با شهرداری به کمیته انضباطی رفتم اما آنها دروغ‌های افراد دیگر را باور می‌کنند. ما حقی در فوتبال نداریم. آدم‌های سالم بی‌جا می‌کنند که کار می‌کنند و باید بمیرند! در بازی با برق جدید داور خیلی راحت به بازیکن ما کارت زرد اول را می‌دهد و سر یک خطای دیگر، این بازیکن را اخراج می‌کند، اما بازیکن حریف با استُک به سر بازیکن ما می‌زند و سرش را می‌شکند، ولی داور به او کارت زرد نشان می‌دهد. چرا سوت‌های اشتباه به‌نفع حریفان ما است و به‌سود ما نیست؟

وی خاطرنشان کرد: توپ در محوطه جریمه تیم ما به دست مدافع می‌خورد و داور بلافاصله پنالتی می‌گیرد، اما وقتی توپ در محوطه حریف به دست بازیکن تیم مقابل برخورد می‌کند، می‌گویند فاصله کم بوده است. باید در این فوتبال خفه شویم چون کاره‌ای نیستیم. ما نبودیم که پرچم ایران را بالا بردیم و این کار خود آقایان بود! ما اصلاً نباید در فوتبال حضور داشته باشیم! اعتراض هم دردی را دوا نمی‌کند، چون وقت آقایان خیلی حیف است که بخواهند به اعتراض ما رسیدگی کنند.

اشتراک گذاری این مقاله

1 نظر

  • سلام خدمت برادران عزیز بختیاری خودم،
    ابتدا صدرنشینی دلچسب رو که نتیجه زحمات جناب محمودخان فکری و کادرفنی وسخت کوشی تک تک اعضای تیم هست رو تبریک صمیمانه میگم… و بعد درمورد بی عدالتی قضاوتهای حساس لیگ یک خواهشمندم که مسئولین باشگاه به حمایت از مربی فهیم و کاربلد خودشون پیگیر رفع محرومیت ناعادلانه باشند .تیم الان بشدت به تک تک امتیازاتش نیاز داره .
    ارادتمند شما پیای بختیاری از اصفهان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها