میداوودی: گلم را به مردم تقدیم می‌کنم

میداوودی: گلم را به مردم تقدیم می‌کنم

میداوودی: گلم را به مردم تقدیم می‌کنم

میلاد میداوودی درخصوص آخرین شرایط نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: خوشبختانه این روزها شرایط خوبی داریم و بازی با راه‌آ‌هن را هم بردیم و شرایط‌مان در جدول بسیار خوب شد.

وی افزود: محسن بیاتی‌نیا تیم خوبی جمع کرده و با وجود اینکه مقابل ما شکست خوردند اما بازی خوبی انجام دادند. ما هفته گذشته هم مقابل خونه به خونه با وجود اینکه فرصت‌های زیادی داشتیم در خانه شکست خوردیم اما خوشحال که با شکست راه‌آ‌هن به صدر جدول برگشتیم.

مهاجم با سابقه نفت مسجد سلیمان در خصوص گلزنی خود، گفت: بعد از یک مدتی که بازی نکردم در اولین بازی موفق به گلزنی شدم و این سه امتیاز را به هواداران نفت مسجد سلیمان تقدیم می‌کنم.

وی ا فزود: هواداران نفت لیاقت بسیار زیادی دارند و همیشه به من لطف داشتند و افتخار می‌کنم که در خدمت این تیم هستم. در ا ین مدت هم که بازی نکردم آنها خیلی از من حمایت کردند تا به این شرایط بدنی برسم و خدا را شکر فکر می‌کنم با گلی که زدم محبت آنها را جبران کرده باشم. این گل و سه امتیاز تقدیم به همه آنها.

میداوودی درخصوص اینکه آیا نفت می‌تواند امسال لیگ برتری شود، گفت: تیم ما پتانسیل‌های زیادی دارد و به نظرم امسال می‌تواند جزو مدعیان باشد.ما تمام هدفمان همین است و سعی می‌کنیم که جزو چند تیم اول باشیم و آخر فصل بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها