فکری: شاید داوران از شخص من بدشان می‌آید

فکری: شاید داوران از شخص من بدشان می‌آید

فکری: شاید داوران از شخص من بدشان می‌آید

محمود فکری سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در مورد شکست برابر بادران در خانه  گفت: یک گلی خوردیم که شاید آن گل موقعیت ۲۰درصدی هم نبود ولی خب آن لحظه به خاطر اشتباه داوری دو خطا که روی بازیکنان ما وارد شد، گرفته نشد و بلافاصله روی یکی از این خطاها که روی بازیکن ما شد برعکس سوت زد و همان جا بچه ها اعتراض کردند و همان توپ روی دروازه ما آمد و گل شد. چون تمرکز بچه ها از بین رفته بود متاسفانه ما گل خوردیم.
وی در مورد عملکرد داوری ادامه داد: نمی خواهم درباره داوری ذهنیت بد داشته باشم ولی متاسفانه می بینم حتی در قائمشهر هم که بودم داوری ها علیه نساجی بوده، در خود قائمشهر سوت می‌زدند یک بازی عادلانه سوت نمی خورد اینجا هم همین طور بوده و هر ۳ بازی برعلیه نفت‌مسجدسلیمان بوده است. شاید از ما خوششان نمی آید یا علاقمند به مربیگری بنده نیستند که اینطور برای تیم ما سوت می زنند. نمی خواهم صحبت دیگری داشته باشم اما اگر شما صحنه ای که گلر حریف بیرون از محوطه جریمه با دست توپ را دفع می کند و کارت نمی دهد را ببینید متوجه خواهید شد که چطور برای ما سوت زده اند.
فکری صحبت هایش را با ادامه انتقادات از داوری اینگونه ادامه می دهد: یک گل که به آنها تقدیم کرده و جلوی اخراج و گل ما را گرفته است، من باید چطور فکر کنم، مثبت اندیشی کنم و بگویم اشتباهات داوری علیه ما نیست؟ اگر اشتباه است چرا به نفع من اتفاق نمی افتد تا این ذهنیت از من دور شود؟ وقتی تیم من براساس داوری اشتباه آرامش را از دست می دهد موقعیت های خوبمان را از دست می دهیم و بعد از گلی که آنها به ثمر رساندند دیگر موقعیتی نداشتیم. چقدر می توان روی مسائل روحی- روانی این تیم با این اوصاف کار کرد و نتیجه گرفت؟ مسئولین به ما می گویند که بعد از بازی اعتراض تان را بیان کنید چه فایده وقتی ۳ امتیاز از دست ما می رود؟
سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان با اشاره به محدودیت های زمانی تیمش برای انجام بازی ها اظهار داشت: بازی انجام نشد و ما مجبور شدیم یک روز بیشتر بمانیم و فاصله بازی ها اگر ۵، ۶ روز است و یک روز را از دست دادیم و فردا مجبور شدیم آنجا بمانیم. یک روز تمرینی را از دست دادیم و از این بابت ضرر کردیم. تمام بازی هایمان ۵ روز، ۵ روز شده است و برای تیمی که مربی اش را عوض کرده و پایین جدول است و همین زمان کم روی برگشت بازیکن تاثیرگذار است. اگر فاصله بازی بیشتر بود خب مطمئنا زمان داشتیم تا روی بازیکنان هم از نظر فنی و هم روحی کار کنیم اما خب فاصله بازی ها کم است و این مشکل هم داریم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها