نفت مسجدسلیمان میزبان گسترش فولاد در مسجدسلیمان

نفت مسجدسلیمان میزبان گسترش فولاد در مسجدسلیمان

نفت مسجدسلیمان میزبان گسترش فولاد در مسجدسلیمان

رعه‌کشی مرحله سوم جام حذفی فوتبال امروز برگزار شد، مرحله ای که تیم های لیگ برتری نیز به بالا آمده ها اضافه می شوند و با این حساب تیم‌های لیگ برتری حریفان خود را در این مرحله شناختند.

* نفت مسجد سلیمان – گسترش فولاد تبریز؛

گسترش فولاد تبریز آخرین تیم لیگ برتری است که باید در این مرحله به میدان برود، آنها در این دیدار باید برابر تیم نفت مسجدسلیمان قرار بگیرند که در هر دو دیدار قبلی خود در لیگ دسته اول به پیروزی رسیدند.

* پرسپولیس – نفت؛

صدرنشین لیگ در این مرحله از رقابت ها با یک تیم لیگ برتری دیگر روبرو می شود، آنها در حالی باید به دیدار نفتی ها بروند که پس از آغاز فصل فوتبالی دو بار (دیدار سوپرجام و بازی رفت لیگ هفدهم) با یکدیگر روبرو شدند و هر دو دیدار با نتیجه مشابه سه بر صفر به سود سرخ پوشان به پایان رسید.

 

* پدیده خراسان – تراکتورسازی تبریز؛

این دو تیم، تیم های دیگر لیگ برتری هستند که در این مرحله با یکدیگر روبرو می شوند، آنها که بازی های اخیر خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند می توانند یکی از جذابترین بازی های این مرحله را به انجام برسانند.

 

* سپاهان – صنعت نفت آبادان؛

آخرین دیداری که بین لیگ برتری ها انجام می شود همین دیدار است، شاگردان کرانچار و کمالوند در حالی که تاکنون در لیگ برتر با یکدیگر رودررو نشدند می توانند در این بازی برای اولین بار در فصل فوتبالی پیش رو با یکدیگر روبرو شوند.

* گل گهر سیرجان – استقلال؛

استقلالی ها که این روزها اوضاع مناسبی ندارند اولین بازی خود در جام حذفی را باید در سیرجان برگزار کنند، آنها در این دیدار رودرروی شاگردان وینگو بگوویچ قرار خواهند گرفت و بازی یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر و آبی پوشان نیز از حساس ترین بازی های این مرحله می توان نام برد.

 

* سپیدرود رشت – ملوان بندر انزلی؛

یقینا یکی از مهمترین و البته حساس ترین بازی های این مرحله در رشت برگزار خواهد شد، جایی که باید یک ال گیلانوی دیگر را شاهد باشیم و سپیدرود تازه لیگ برتری شده در این بازی از ملوانی پذیرایی خواهد کرد که در هفته های پایانی فصل قبل از صعود به لیگ برتر باز مانده بود.

 

* نساجی مازندران – پارس جنوبی جم؛

شگفتی ساز لیگ برتر نیز در این دیدار باید به عنوان مهمان در مازندران به میدان برود، شاگردان تارتار که به تازگی راهی لیگ برتر شده اند به یاد بازی های حساس فصل قبل در لیگ دسته اول، در این بازی روبروی قائمشهری ها صف آرایی می کنند.

 

* ذوب‌آهن اصفهان -فجر سپاسی شیراز؛

ذوب آهنی ها در خانه خود و در زمین فولادشهر باید به مصاف فجرسپاسی شیراز بروند. آنها این روزها در میانه های جدول رده بندی قرار دارند اما فجری ها پس از دو بازی اوضاع مناسبی در لیگ دسته اول ندارند.

* فولاد خوزستان – ایرانجوان بوشهر؛

فولادی ها نیز در اولین حضور در جام حذفی به مصاف تیم همسایه ایرانجوان بوشهر می روند. با وجودی که آنها در چهار بازی خود موفق به کسب 7 امتیاز شده اند بوشهری ها از دو بازی خود در لیگ دسته اول امتیازی به دست نیاوردند.

 

* استقلال خوزستان – میعاد مغان اردبیل؛

استقلالی های خوزستان به نسبت دیگر تیم همشهری خود از شانس بیشتری برخوردار بودند، آنها در این دیدار نه در برابر تیم لیگ یکی که باید در خانه خود از تیم میعاد مغان اردبیل پذیرایی کنند.

 

* اکسین البرز – سایپا؛

این بازی را نیز می توان از دیدارهای حساس این مرحله دانست، سایپایی ها که سابق بر این به عنوان تیمی کرجی شناخته می شدند باید با بازگشت به ورزشگاه قدیمی خود در برابر اکسین البرز قرار بگیرند.

 

* بادران – پیکان؛

شاگردان مجید جلالی نیز در اولین بازی خود در جام حذفی باید در برابر یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر قرار بگیرند، آنها در این دیدار میهمان بادرانی ها هستند.

* راه‌آهن – خونه‌به‌خونه مازندران؛

راه آهنی ها که در ادامه فصل قبل از وضعیت مناسبی در لیگ دسته اول بهره نمی برند باید در این بازی برابر یکی مدعیان صعود به لیگ برتر قرار بگیرند، آنها در حالی با خونه به خونه بابل روبرو خواهند شد که دو بار نیز در لیگ دسته اول باید با آنها دیدار کنند.

 

* نیروی زمینی – گل ابریشم تهران

 

* داماش گیلان – سیاف کنگان

این مرحله از رقابت ها طی روزهای 16، 17 و 18 شهریور ماه برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.