مهاجری: تعجب می‌کنم چرا جایگاه نفت مسجدسلیمان در پایین جدول است

مهاجری: تعجب می‌کنم چرا جایگاه نفت مسجدسلیمان در پایین جدول است

مهاجری: تعجب می‌کنم چرا جایگاه نفت مسجدسلیمان در پایین جدول است

محمدرضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ابراز امیدواری کرد بازی فردا مقابل ذوب‌آهن شروعی دوباره برای شاگردانش باشد.

محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار خارج از خانگی تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: ان‌شاءالله فردا بتوانیم مقابل ذوب‌آهن به‌عنوان تیمی که به اصل خود بازمی‌گردد، عملکرد خوبی داشته باشیم. ذوب‌آهن در پنج بازی گذشته نیز نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته است. البته ما هم مسئولیت خطیری را قبول کردیم و در تیم نفت مسجدسلیمان حضور داریم. امیدواریم بازی فردا شروع دوباره‌ای برای بچه‌های ما باشد و همچنین دو تیم با ارائه یک بازی خوب در سال جدید، نوید خوبی را به تماشاگران بدهند، به ویژه تیم ما که نیازمند امتیازات بازی فرداست. امیدوارم برای جدا شدن از شرایطی که در جدول داریم، نتیجه لازم را بگیریم.

وی افزود: بازیکنان آمادگی ذهنی و روانی خوبی دارند و میل بچه‌ها در خیلی مواقع ما را شگفت‌زده کرده است. برای خود من جای تعجب است که چرا تیمی همچون نفت مسجدسلیمان این جایگاه را در اختیار دارد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان ادامه داد: ما یک بازی دوستانه با پیکان داشتیم و امروز هم از سوی باشگاه ذوب‌آهن زمین تمرین در اختیارمان قرار گرفت که جای تشکر دارد. این تعامل خیلی ارزشمند است و باید پررنگ شود. در واقع باشگاه‌ها جدا از اینکه 90 دقیقه با هم رقابت می‌کنند، در خارج از آن می‌توانند ارتباطات خوبی با هم داشته باشند و باید به این مسئله توجه شود.

مهاجری درباره آمار ضعیف تیمش در گلزنی و اقداماتی که برای حل این مشکل در نظر دارد، گفت: من به گذشته کار ندارم، اما زمانی که مسئولیت را در اختیار گرفتم، با خودم بازی‌های باقیمانده تیم را تجزیه و تحلیل کردم، به نفرات تیم نگاه کردم و توجه کمتری به عملکردشان داشتم. نفت مسجدسلیمان بازیکنان خوبی را در اختیار دارد. قبلاً هم گفته‌ام با توجه به شناختی که از بازیکنان و عملکردشان داشتم، آن چیزی که در جدول رده‌بندی رقم خورده، زیبنده این تیم و مردم و بازیکنان نیست. قطعاً تمهیدات لازم را در نظر گرفته‌ایم تا گل دریافت نکنیم و همچنین گل نیز به ثمر برسانیم. در واقع ابتدا ساختار دفاعی‌مان را درست کردیم و در بازی مقابل پیکان نیز موقعیت خطرناکی به حریف ندادیم و اتفاقاً موقعیت‌های خوبی هم ایجاد کردیم. امیدوارم همچون آن شرایط و البته بهتر از آن بتوانیم مقابل تیم شایسته ذوب‌آهن بازی کنیم. نتایج ذوب‌آهن نشان می‌دهد که تارتار شناخت خوبی از تیمش پیدا کرده است، اما امیدوارم فردا پیروز شویم، چون نیاز به این سه امتیاز داریم. نباید به خودمان این استرس را بدهیم که حتماً باید پیروز شویم، ولی نیاز به این برد داریم. در واقع با تلاش می‌توانیم به پیروزی برسیم.

وی درباره غایبان تیمش در بازی فردا گفت: بازیکن محروم نداریم و فقط اسدی به دلیل مشکوک بودن به کرونا و پورمحمد به دلیل مشکلاتی که در انگشت داشت، در این بازی حضور ندارند. سایر نفرات همراه ما هستند و با قدرت مقابل تیم شایسته ذوب‌آهن قرار می‌گیریم.

مهاجری در پایان عنوان کرد: این مسئولیت خطیری که قبول کردم، آگاهانه بوده است. شاید این تصور پیش بیاید که بگویم تیم را من نبسته‌ام، ولی این مسائل وجود ندارد. از الان به بعد مسئولیت با من است؛ البته به تنهایی نمی‌توانم معجزه کنم و امیدوارم با کمک هم اتفاقات مثبتی را رقم بزنیم. فعل خواستن صرف شده است و این نوید روزهای خوبی را می‌دهد که در هفت بازی باقیمانده نتایج لازم را بگیریم و خودمان را از این منطقه (انتهای جدول) جدا کنیم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.