مهاجری:  به بازیکنان گفتم چشم خود را روی همه چیز ببندند

مهاجری:  به بازیکنان گفتم چشم خود را روی همه چیز ببندند

مهاجری:  به بازیکنان گفتم چشم خود را روی همه چیز ببندند

محمدرضا مهاجری درباره قبول پیشنهاد سرمربیگری نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: با وجود زحمات زیادی که در نفت کشیده شده است، این تیم نتوانسته نتایج لازم را بگیرد و جایگاه مناسبی در جدول ندارد. من ریسک بسیار بزرگی را قبول کردم، اما مجموعه نفت ظرفیت لازم را دارد تا با تلاش جمعی، کاری کنیم کارستان. امید بسیاری به آینده تیم دارم و اگر امیدوار نبودم، این ریسک را قبول نمی‌کردم.

وی با بیان اینکه کاری بسیار سخت اما شدنی پیش رو دارد،‌ تصریح کرد: تجربه ثابت کرده است اگر بازیکنان غیرت لازم را به خرج دهند، می‌توانیم نفت را در لیگ برتر حفظ کنیم. مسجدسلیمان به حمایت مسئولان نیاز دارد و مدیران باشگاه تمام تلاش خود را کرده‌اند. این انگیزه بالا، ما را مصمم کرد که این مسئولیت را بپذیریم و کاری بزرگ انجام بدهیم. ریسک بخشی از کار ماست و می‌گویند «گر مرد رهی میان خون باید رفت». امیدوارم با سربلندی از این چالش خارج شویم و نتایج خوبی بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه محمود فکری گفته بود نفت به خوبی بسته نشده است، به تسنیم گفت: از زحمات کمالوند و فکری تشکر می‌کنم. با این حال همه اتفاقات مثبت در سایه ثبات رخ می‌دهد. زمانی که سرمربی پدیده و سیاه‌جامگان بودم، در سایه ثبات نتایج خوبی گرفتم و همین اتفاق امسال در آرسنال رخ داد. اگر مدیران ما در این باشگاه بودند، میکل آرتتا را اخراج می‌کردند، اما این مربی در آرسنال ماند و تیم را به رده چهارم لیگ برتر انگلیس رساند.

مهاجری با اشاره به تعطیلی چند هفته‌ای لیگ برتر در انتهای فروردین بیان کرد: یکی از دلایلی که مرا برای حضور در نفت مجاب کرد، تعطیلی یک ماهه لیگ برتر در ماه مبارک رمضان است و به نظرم در این مدت می‌توانیم تیم را به شرایط دلخواه نزدیک کنیم. می‌دانم باشگاه از من چه می‌خواهد و بازگشت به گذشته هم دردی از نفت دوا نمی‌کند. دور از انصاف است که تقصیرات را به گردن سایرین بیندازم. همچنین هر سال شش یا هفت تیم برای بقا رقابت می‌کردند، اما امسال چهار تیم برای فرار از سقوط می‌جنگند.

وی در این باره که نفتی‌ها در سال‌های اخیر با مشکلات مالی و سخت‌افزاری دست و پنجه نرم کرده‌اند، یادآور شد: من با این شرایط بیگانه نیستم و به جز تراکتور و ماشین‌سازی که از سخت‌افزار خوبی بهره می‌برند،‌ باشگاه‌های پدیده، نساجی و سیاه‌جامگان سخت‌افزار لازم را نداشتند. مدیران باشگاه تلاش می‌کنند در فرصت باقیمانده، شرایط خوبی را برای نفت مسجدسلیمان رقم بزنیم. مسجدسلیمان یکی از معدود شهرهای درگیر لیگ برتر محسوب می‌شود، اما واقعاً مظلوم است.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه مسئولان این شهر برای حل مشکلات زیرساختی نفت MIS تلاش می‌کنند، خاطرنشان کرد: به خاطر مسئله زمین مجبوریم در اهواز یا تهران تمرین کنیم، چون اگر تمرینات در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار شود،‌ کیفیت زمین پایین می‌آید. البته نمی‌توان این مشکل را در زمانی کوتاه برطرف کرد. به بازیکنان گفتیم در این هفت هفته،‌ چشم خود را روی همه چیز ببندند تا نتایج لازم را در هفت فینال باقیمانده بگیریم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.