مهاجری: بازیکنان نفت مسجدسلیمان می‌دانند فرصت اشتباه ندارند

مهاجری: بازیکنان نفت مسجدسلیمان می‌دانند فرصت اشتباه ندارند

مهاجری: بازیکنان نفت مسجدسلیمان می‌دانند فرصت اشتباه ندارند

محمدرضا مهاجری ، درباره شرایط تیم نفت مسجدسلیمان در تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: بازیکنان ما تلاش زیادی می‌کنند و تمرکز بالایی دارند. عملکرد آنها در دو دیدار دوستانه مقابل پیکان و پرسپولیس، همین موضوع را تأیید می‌کند و بازیکنان ما در این دو مسابقه، کیفیت بسیار خوبی از خودشان نشان دادند. آنها می‌دانند فرصتی برای اشتباه ندارند و تمام فکر و ذکرشان، کسب نتایج خوب در هفته‌های باقیمانده است.

سخت است باور کنیم تراکتور برای فرار از سقوط می‌جنگد
وی با بیان اینکه تمامی بازیکنان نفت را در دیدارهای تدارکاتی محک زد، تصریح کرد: این آزمون و خطاها را در دیدارهای دوستانه تجربه می‌کنیم و امیدوارم مقابل تراکتور عملکرد خوبی داشته باشیم. تراکتور شایستگی‌های زیادی دارد و باور اینکه این تیم برای سقوط نکردن می‌جنگد، سخت است. امیدوارم این آزمون و خطاها را تا دیدار با تراکتور به حداقل رسانده باشیم.

ماندن در تهران، چیزی به ما اضافه نمی‌کرد
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد لغو دیدار دوستانه تیمش با هوادار تصریح کرد: بیشتر زمین‌های تهران در این مدت زیر کشت بود و ما مشکل زمین داشتیم. چمن شماره دوی ورزشگاه آزادی هم کیفیت لازم را ندارد و با مساعدت باشگاه گل‌گهر، در مجموعه الیاف تمرین کردیم. ماندن در تهران، چیزی به ما اضافه نمی‌کرد و به مسجدسلیمان بازگشتیم.

با استقلال ملاثانی بازی دوستانه خواهیم داشت
مهاجری راجع به برنامه بازی‌های تدارکاتی تیمش در روزهای آینده بیان کرد: استقلال ملاثانی دو روز دیگر در لیگ یک بازی دارد و از سرمربی این تیم تشکر می‌کنم که اجازه داد امروز (سه‌شنبه) دیدار دوستانه‌ای با این تیم داشته باشیم.

مسئولان تلاش کنند تا مسجدسلیمان در حداقل‌ها مشکل نداشته باشد
وی درباره اینکه دیدارهای رسمی و تمرینات نفت در ورزشگاه شهید بهنام محمدی برگزار خواهد شد، به تسنیم گفت: تمرین روی زمینی که روی آن بازی می‌کنید، کیفیت چمن را پایین می‌آورد. ما تلاش می‌کنیم زمین کمتر آسیب ببیند تا کیفیت خوبی در زمان مسابقه داشته باشد. متأسفانه نبود زمین یکی از مشکلات مسجدسلیمان است و امیدوارم این مشکل با تلاش مدیریت استانی و شهری حل شود تا مسجدسلیمان در حداقل‌ها مشکل نداشته باشد.

بازیکنان ما می‌توانند هر کار بزرگی انجام بدهند
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد کار دشوار تیمش برای بقا در لیگ برتر تصریح کرد: ما به امید زنده هستیم. ذوب‌آهن چند هفته نتایج فوق‌العاده‌ای گرفت و وقتی بازیکنان ما می‌توانند این تیم را در فولادشهر شکست بدهند، می‌توانند هر کار بزرگی را انجام دهند. کاری به سایر تیم‌ها نداریم و سرمان در کار خودمان است تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. ما برای هدف خودمان می‌جنگیم تا ان‌شاءالله نفت بتواند بقای خود را در لیگ برتر قطعی کند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.