مهاجری: ای کاش بازی‌ها فشرده برگزار نمی‌شدند

مهاجری: ای کاش بازی‌ها فشرده برگزار نمی‌شدند

مهاجری: ای کاش بازی‌ها فشرده برگزار نمی‌شدند

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: ای کاش بین بازی ها فاصله بود و با فشردگی برگزار نمی شدند.

رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی فردا تیمش مقابل نفت آبادان، با تسلیت حادثه ساختمان متروپل، اظهار کرد: خدا را شکر از روزی که مسئولیت به من سپرده شد، توانستیم شرایط بهتری را برای تیم رقم بزنیم و به ثبات نسبی رسیدیم و قطعا این مهم می‌تواند مقابل تیم شایسته نفت آبادان به ما کمک کند.

وی ادامه داد: ای کاش بین بازی‌ها فاصله بود و با فشردگی برگزار نمی‌شد. تمام تیم‌ها درگیر این فشردگی هستند. در سه بازی گذشته، دو بازی خارج از خانه داشتیم که هر دو بازی با تماشاگر بودند، با وجود این که معیارهای حضور تماشاگران مهیا نبود اما از این مهم بهره بردند ولی ما در بازی خانگی با نساجی که نیاز داشتیم هواداران کنارمان باشند، آن‌ها را نداشتیم. تبانی قرار نیست جلوی چشم من و شما رقم بخورد و کسی با اعتبار خود بازی نمی‌کند اما این تبعیض‌ها باعث می‌شود مردم مسجدسلیمان متضرر شوند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: خدا را شاکرم بازیکنانم با درک تمامی شرایط با تمام وجود تمرین می‌کنند و ان‌شاءالله فردا بتوانیم یک بازی خوب انجام دهیم و ببریم تا کار به هفته آخر و اما و اگر کشیده نشود. این نهایت آرزو و تلاش ما است.

وی عنوان کرد:  از روزی که من آمده‌ام با وجود تمام مشکلات، باشگاه و مسئولان تمام تلاش خود را انجام داده‌اند که بازیکنان به شکل بهتری تمرین و بازی کنند و استراحت داشته باشند که این موضوع به وضوح دیده می‌شود و همین باعث می‌شود که انگیزه ما برای کسب نتایج بهتر بیشتر شود و امیدوار باشیم که از اعتبار خودمان، نفت و فوتبال ناب خوزستان دفاع کنیم.

مهاجری گفت: قطعا در هر بازی برای برد به زمین می‌رویم و این مهم را در بازی قبل نشان داده‌ایم و البته هر حال هر بازی استراتژی خاص خود را دارد.

وی بیان کرد: میلاد باقری محروم است اما بازیکنانم آنقدر خوب بازی کرده‌اند که یکی دو نفر را می توانیم جایگزین کنیم. در این زمینه دغدغه نداریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: قرار است بازی فردا با تماشاگر باشد. تماشاگران احساس خوبی را به منِ مربی و بازیکن منتقل می‌کنند. تجربه مربی‌گری در تیم‌های پرطرفدار را دارم و تماشاگر تاثیر دارد. از روزی که پای تماشاگر به استادیوم‌ها باز شد نقش تماشاگر در نتایج تراکتور مشخص است. تماشاگر باعث می شود زحمات ما زودتر به بار بنشیند. تماشاگران نفت هم عرق دارند و چیزی جز تشویق ندیده‌ایم و جایگاه این تیم باید خیلی بهتر از این باشد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.