مقتدایی: صددرصد برای نتیجه گرفتن به اهواز می‌رویم.

مقتدایی: صددرصد برای نتیجه گرفتن به اهواز می‌رویم.

مقتدایی: صددرصد برای نتیجه گرفتن به اهواز می‌رویم.

مجتبی مقتدایی، در خصوص شرایط نفت مسجد سلیمان در آخرین روزهای تعطیلی مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: در این مدت اردویی را در تهران برگزار و صبح و بعدازظهر تمرین کردیم. چند بازی درون تیمی هم انجام دادیم و بعد از آن به مسجد سلیمان آمدیم و تمرینات را در این شهر ادامه دادیم.

مدافع نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: وقتی در مسابقات وقفه‌ ایجاد می‌شود صددرصد روی تیم‌ها تاثیر می‌گذارد اما سعی کردیم با برنامه سرمربی و تمریناتی که پشت سر گذاشتیم شرایط پیش از تعطیلات را حفظ کنیم که خداراشکر در این کار موفق بودیم.

مقتدایی در مورد حضور محمود فکری روی نیمکت نفت مسجد سلیمان و روند امتیازگیری خوب این تیم در سه مسابقه قبلی، گفت: تیم ما بازیکنان خوبی دارد. محمود فکری هم شناخت خوبی از آن‌‌ها دارد و به همین خاطر از بازیکنان به خوبی استفاده می‌کند. کادر فنی قوی داریم که روی شکل و بازی تیم تاثیر مثبت داشته، فکری به ما کمک کرد تا به شرایط ایده آل خودمان برگردیم. بعد از جدایی مجتبی حسینی در چند بازی بد نتیجه گرفتیم اما وقتی فکری سرمربی ما شد توانستیم در مسیر خوب گذشته قرار بگیریم.

وی در خصوص مصاف با فولاد در اولین ایستگاه پس از تعطیلات لیگ برتر، عنوان کرد: صددرصد برای نتیجه گرفتن به اهواز می‌رویم. در بازی‌های بیرون از خانه عملکرد خوبی داشتیم و این را مقابل تیم مدعی سپاهان هم نشان دادیم. امیدوارم در این بازی هم مقابل فولاد نتیجه خوبی بگیریم و با امتیاز از زمین خارج شویم.

مقتدایی افزود: تیم خوب فولاد هجومی است و مهره های زیادی دارد اما ما هم نشان داده‌ایم در دفاع کردن خوب کار می‌کنیم و قوی هستیم. خط دفاع ما آمار خوبی دارد و سعی می‌کنیم در این بازی هم روند گل نخوردن را حفظ کنیم. تمام اعضای تیم همدل شده‌اند که در انتهای فصل به رتبه تک رقمی برسیم. تلاش می‌کنیم این امر محقق شود و به آن امیدوار هستیم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.