مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان:

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان:

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان:

امیدوارم سهمیه ایل بختیاری را در لیگ برتر حفظ کنیم

عماد مهاجری گفت: مطمئنا بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم چرا که تراکتور از تیم‌های ریشه‌دار و خوب فوتبال‌مان است. این تیم در هفته‌ گذشته نتیجه خوبی گرفت، اما ما هم برای بقا در لیگ چاره‌ای جز کسب سه امتیاز خانگی نداریم و باید در این بازی ۶ امتیازی پیروز شویم.

عماد مهاجری، مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره دیدار روز سه‌شنبه این تیم مقابل تراکتور به خبرنگار ما گفت: مطمئنا بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم چرا که تراکتور از تیم‌های ریشه‌دار و خوب فوتبال‌مان است. این تیم در هفته‌ گذشته نتیجه خوبی گرفت، اما ما هم برای بقا در لیگ چاره‌ای جز کسب سه امتیاز خانگی نداریم و باید در این بازی ۶ امتیازی پیروز شویم.

وی عنوان کرد: به نظرم هر دو تیم شرایط مشابهی و یکسانی دارند که بازی را سخت و هیجان‌انگیز خواهد کرد، خصوصا هر دو تیم با برد به مصاف یکدیگر می‌روند.

مربی بدنساز نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه فوتبال بدون تماشاگر معنی ندارد، از بازگشت هواداران تیمش به استادیوم استقبال کرد و ابراز داشت: مسلما بازی مقابل هواداران‌مان ما را به شرایط خوبی می‌رساند و انگیزه مضاعفی می‌دهد‌. فوتبال ما بعد از بازگشت تماشاگران جان دوباره‌ای گرفته و در بازی روز سه‌شنبه باید از امتیاز حضور هواداران‌مان به نحو احسن استفاده کنیم.

مهاجری تاکید کرد: امیدوارم سهمیه استان خوزستان و ایل بزرگ بختیاری را در لیگ‌برتر حفظ کرده و با این کار عظیم هدیه خوبی به هواداران‌مان بدهیم.

وی در پاسخ به این سوال که نفت مسجدسلیمان هیچگاه موفق به شکست تراکتور نشده و این موضوع چقدر از لحاظ روانی در بازی می‌تواند تاثیر داشته باشد، گفت: ما به آمار و ارقام توجهی نداریم و همه تمرکز خود را معطوف به آنالیز حریفان و مباحث فنی کرده‌ایم و برای هر بازی نیز برنامه‌های مختلفی داریم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.