فکری: هنوز بابت ماندن نفت‌مسجدسلیمان در لیگ نگرانیم

فکری: هنوز بابت ماندن نفت‌مسجدسلیمان در لیگ نگرانیم

فکری: هنوز بابت ماندن نفت‌مسجدسلیمان در لیگ نگرانیم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: هنوز بابت ماندن در لیگ یک نگران هستیم و باید بتوانیم از دیدارهای آینده امتیاز بگیریم تا خیال‌مان از این نظر راحت شود.

محمود فکری در خصوص پیروزی 4 بر صفر تیمش در دیدار با راه‌آهن، اظهار کرد: بازی خوبی بود و توانستیم پیروز شویم. این دیدار برای ما بسیار مهم بود، چرا که هفته قبل بازی‌مان را واگذار کرده بودیم و همین باعث شده بود کمی نگرانی وارد اردوی ما شود. به هر حال نیاز داشتیم بازی با راه‌آهن را ببریم و کمی در جدول سروسامان بگیریم.

وی ادامه داد: در این دیدار از همان دقیقه اول، بسیار خوب کار کردیم و از موقعیت‌ها بهره بردیم و به گل هم رسیدیم. در ادامه نیز موقعیت‌هایی ایجاد کردیم و موفق شدیم گل دوم را هم به ثمر برسانیم. ما در شروع نیمه دوم نیز موقعیت خوبی داشتیم که از آن بهره نبردیم و در ادامه، کمی حریف فشار آورد ولی خدا را شکر بازیکنانم به خوبی دفاع کردند و به حریف فرصت ندادند و بعد هم که توانستیم دو گل دیگر بزنیم و بازی را با برد به پایان برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: این برد از نظر روحیه و اعتماد به نفس برای بازیکنانم خیلی خوب است و امیدوارم آن‌ها در بازی‌های آینده نیز همین توجه و دقت را داشته باشند تا امتیازات لازم را کسب و بتوانیم خودمان را در لیگ یک تثبیت کنیم و همچنین جایگا‌ه‌مان را بهبود ببخشیم.

وی عنوان کرد: هنوز بابت ماندن در لیگ نگرانیم و باید بتوانیم از دیدارهای آینده نیز امتیاز بگیریم تا خیال‌مان از این نظر راحت شود. به هر حال زمانی‌که من آمدم، تیم از نظر روحیه و اعتماد به نفس و همچنین خودباوری شرایط لازم را نداشت و بازیکنانم خود را باخته بودند و از این جهت کارمان بسیار سخت بود، چرا که باید هم از نظر فنی و هم از نظر روحی با آن‌ها کار می‌کردیم. خدا را شکر با توجه به صحبت‌هایی که داشتیم و همچنین کار فنی که انجام شد، جواب گرفتیم و توانستیم با بردهای اول و دوم، این خودباوری را در بازیکنان ایجاد کنیم. این روند روز به روز بهتر شد ولی باید بگویم دیر صورت گرفت.

فکری در پایان اظهار کرد: جا دارد از مدیریت و مجموعه باشگاه بابت حمایت‌هایی که دارند و تمام امکاناتی که در اختیار ما می‌گذارند، تشکر کنم. تمام هم و غم‌ مجموعه باشگاه، حفظ تیم در لیگ یک است، باید بگویم ما از نظر امکاناتی کمترین مشکلات را هم نداریم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.