فکری: مهم امتیازات کامل بازی بود نه آوراژ گل

فکری: مهم امتیازات کامل بازی بود نه آوراژ گل

فکری: مهم امتیازات کامل بازی بود نه آوراژ گل

محمود فکری سرمربی تیم نفت‌مسجدسلیمان درباره موفقیت تیمش در هفته اول رقابت‌های لیگ آزادگان گفت:

بازی واقعا سختی بود، ما از اول هم فکر می‌کردیم که بازی اولمان باتوجه به عدم شناخت‌ من نسبت به حریف دشوار است. ماشین‌سازی با رسول خطیبی تیم آسانی نبود و اتفاقات ابتدای بازی هم به ما شوک وارد کرد و یکی، دو موقعیت گلزنی آنها نگرانمان کرد. بازی از دستمان برای دقایقی خارج شد اما حرکت دروازه‌بانمان به سمت توپ و گل نشدن پنالتی آنها، ما را امیدوار کرد. توانستیم کنترل بازی را در دست بگیریم و 2 گل در نیمه اول به ثمر برسانیم.
او در ادامه گفت: در نیمه دوم به بچه‌های تیم گفتم که به هیچ عنوان نمی‌خواهم به بدن‌هایشان فشار بیاورند چون رقابت‌های لیگ تازه شروع شده، آب‌وهوا روی حرکتشان تاثیرگذار خواهد شد و احتمال مصدوم شدنشان بالا می‌رود. در ضمن بازی را هم با 2 گل از حریف جلو هستیم و فقط حفظ توپ کنند تا توپی از خط دروازه‌مان رد نشود که تلاش و حفظ نتیجه آنها یک گل دیگر برای ما در نیمه دوم به ارمغان آورد که از زحمات شاگردانم تشکر می‌کنم.
وی در خصوص پیروزی 3 گله‌ تیمش اینطور می‌گوید: برای ما اینکه چه تعداد گل می‌زنیم خیلی مهم نبود و فقط می‌خواستیم با 3 امتیاز این مسابقه بازی را به پایان برسانیم. در کل هفته‌های اول امتیازگیری بیشتر از تعداد گل برای یک تیم اهمیت دارد و مهم نیست که شما صدرنشین باشید بلکه باید حواستان جمع باشد تا فاصله‌تان با حریفان دیگر بیشتر نشود.
سرمربی نفت‌مسجدسلیمان در خصوص بدهی این تیم و اینکه اگر این بدهی پرداخت نشود در هفته آینده اجازه بازی آنها صادر نخواهد شد اینطور توضیح می‌دهد: بدهی باشگاه نفت‌مسجدسلیمان مربوط به زمانی است که این تیم در لیگ‌برتر بوده و تحت پوشش وزارت نفت قرار داشته است که این موضوع را باید مسئولین استان و شهر مسجدسلیمان با مسئولین وزارت نفت بین خود حل و فصل کنند تا تیم نفت‌مسجدسلیمان متضرر نشود. همین‌طوری تیم پیش از شروع مسابقات بر سر ثبت بازیکنان، خروجی استانشان و مسائلی از این دست مشکل داشتند دیگر امیدوارم این مساله باعث حاشیه‌سازی و مشکلات برای تیم نشود.
وی در پایان افزود: مردم مسجدسلیمان تمام دلخوشی‌شان همین فوتبال شهرشان است که امیدوارم مسئولین این دلخوشی را از آنها نگیرند. این بدهی مبلغ آنچنانی نیست که برای مسئولین پرداختش سخت باشد. اگر کمی وزارت نفت کمک کند و کمی هم رئیس تربیت بدنی استان، فرماندار و مسئولین شهر مسجدسلیمان کمک کنند، مشکل برطرف خواهد شد. در ضمن طبق شناختم که طی مدت حضورم از مردم این شهر پیدا کردم مطمئنم که اگر مشکل را به مردم بگویند، مردم برای فوتبال شهرشان به کمک نفت‌مسجدسلیمان خواهند آمد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.