فکری:به اینکه کجای جدول هستیم فکر نمیکنیم

فکری:به اینکه کجای جدول هستیم فکر نمیکنیم

فکری:به اینکه کجای جدول هستیم فکر نمیکنیم

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان می گوید ، به اینکه کجای جدول هستیم فکر نکنیم و فقط باید تمام تلاش و انرژی‌مان را روی کسب سه امتیازهای دیگر بگذاریم.

محمود فکری در رابطه با دیدار اخیر تیم نفت مسجد سلیمان و کسب سومین پیروزی پیاپی در این بازی گفت: بازی خوبی بود. به هر حال تیم ما در هوای گرم عادت داشت اما هوای بوشهر شرجی بود و از این بابت کمی اذیت شدیم. بچه‌های ما خیلی خوب بازی کردند و برنامه‌هایی که داده بودیم را خوب اجرا کردند و در کارهای دفاعی تمام فضاها را بسته بودند و از طرف دیگر در حمله هم موقعیت‌های بسیار خوبی را روی دروازه حریف ایجاد کردیم. می‌توانستیم گل‌هایمان را بیشتر کنیم و موقعیت‌هایی داشتیم که می‌توانستیم بازی را پرگل پیروز شویم؛ ولی بی‌دقتی باعث شد که تنها با یک گل تیم حریف را شکست دهیم.

 

او درباره باقی ماندن این تیم در بالای جدول و سپس صعود به لیگ برتر گفت: گفتن این موضوع و از پیش برنده بودن زود است. نباید به اینکه کجای جدول هستیم بسنده کنیم و فقط باید تفکراتمان و انرژی‌مان را روی سه امتیازهای دیگر بگذاریم. بازی به بازی کار ما سخت خواهد شد چون حریفان مقابل ما نمی‌آیند که امتیاز بدهند و ما باید با همین روال بتوانیم نتایج را حفظ کنیم.

 

او ادامه داد: کارمان در جام‌حذفی مطمئنا سخت‌تر است؛ ولی باتوجه به اینکه در زمین خودمان بازی داریم امیدوار هستیم که بتوانیم این بازی را ببریم. بچه‌های ما این خودباوری و اعتماد به نفس را دارند که بتوانند در این رقابت‌ها بهترین نتیجه را کسب کنند. ما در دیدارهای تدارکاتی‌مان مقابل لیگ‌برتری‌ها یک برد، یک تساوی و یک باخت داشتیم که فکر می‌کنم بازیکنانمان توانمندی‌شان را به نمایش گذاشتند.

 

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان ادامه داد: واقعا من در این 3 بازی از داوری راضی نبودم. اشتباهات داوری اکثرا بر ضرر ما بود و از این بابت اذیت شدیم. خواهش من از دپارتمان داوری این است که دقت بیشتری برای انتخاب داوران رقابت‌های لیگ یک داشته باشند و اگر اشتباهی وجود دارد این مشکلات را حل و فصل کنند تا تیم‌ها در این رقابت‌ها متضرر نشوند. ما این 3 بازی را پیروز بودیم؛ اما اگر تیم دیگری بود و قرار بود نتیجه دیگری رقم بخورد قطعا متضرر می شد.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.