رضا احمد پور به عنوان سرپرست امور ورزش منصوب شد

رضا احمد پور به عنوان سرپرست امور ورزش منصوب شد

رضا احمد پور به عنوان سرپرست امور ورزش منصوب شد

مدیرمنابع انسانی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان طی حکمی رضا احمدپورخانی را به عنوان سرپرست امور ورزش این شرکت منصوب کرد

در بخشی از این حکم که توسط مهران نصیریان دوست صادر شده آمده است: با عنایت به تعهد و تجربیات ارزشمند، جنابعالی به عنوان سرپرست امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان منصوب می شوید و امید است با استعانت از درگاه خداوند سبحان و با استفاده بهینه از توانمندی نیروهای مومن و متخصص در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.
شایان ذکر است؛رضا احمدپورخانی متولد سال 1343 و دارای مدرک کارشناسی حسابداری است که فعالیت ورزشی خود را با تیم فوتبال نوجوانان پیام مسجدسلیمان آغاز کرد و در تمامی رده های سنی، در تیم فوتبال منتخب مسجدسلیمان حضور داشت و در سال 1367 و در جام فلق به همراه تیم منتخب بزرگسالان مسجدسلیمان ،قهرمان کشورشد.
وی از سال 1364 به استخدام شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان درآمد و از سال 1370 تا 1387 به عنوان سرپرست امور اجرایی و برنامه ریزی امورورزش این شرکت و از سال 1387 تا کنون نیز در امور مالی نفت و گاز مسجدسلیمان مشغول فعالیت بود.
وی همچنین در دوران حضورش در امور ورزش نفت و گاز مسجدسلیمان، سرپرست تیم وزنه برداری این شرکت را بر عهده داشت که طی 2 دوره به عنوان نماینده فدراسیون وزنه برداری در مسابقات جام باشگاههای آسیا در کشورهای کره جنوبی و ازبکستان حضور داشت.
احمدپور، فعالیت 2 ساله در رشته بسکتبال جوانان  مسجدسلیمان را نیز در کارنامه ورزشی خود دارد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.