جواد برزکار : کار کردن با آقای فکری لطف خدا بود

جواد برزکار : کار کردن با آقای فکری لطف خدا بود

جواد برزکار : کار کردن با آقای فکری لطف خدا بود

جواد برزکار مربی جوان و دستیار ۳ سال گذشته محمود فکری، درخصوص همکاری با این مربی گفت:

چند سال با حاج محمود فکری در شهرداری جویبار و نساجی مازندران کار کردم و دستیار ایشان بودم و امسال هم به درخواست ایشان به تیم دوست داشتنی نفت مسجد سلیمان اضافه شدم و افتخار همکاری با این مرد بزرگ را دارم.

جواد برزکار درخصوص شرایط باشگاه نفت گفت:

به لطف خدا و با تلاش مجموعه بزرگ نفت مسجدسلیمان که بر گرفته از (مدیریت،کادرفنی، کادرپزشکی، بازیکنان، تدارکات، تیم پشتیبانی، هواداران خوبمان هستند)، در صدر جدول لیگ آزادگان قرار داریم. تیم روند رو به رشدی دارد و هر روز به لحاظ عملکردی بهتر می شویم، امیدواریم‌ بتوانیم همین روند را ادامه دهیم وبه لیگ برتر صعود کنیم.

جواد برزکار درخصوص کار کردن با محمود فکری گفت:

کار کردن با آقای فکری سعادت بزرگی بود که خداوند نصیب من کرد. آقای فکری سالها کاپیتان تیم بزرگی چون استقلال بوده است، ملی پوش بودند و در بازی های ملی حضور داشته اند. مرد سخت کوش و پرتلاش و با دانش و متعصبی هستند. ایشان نظم و انضباط و احترام به یکدیگر را در تیم حاکم کردند و همه ی این فاکتور هایی که جناب فکری دارند به ما هم انرژی خاصی میدهد که در تمرینات با جدیت حضور پیدا کنیم. در کل برای شخص من در کنار ایشان کار کردن همانند دانشگاه است و باید از تجربیات گران بهای ایشان بهره ببرم. در مجموع خیلی لذت بخش و پر هیجان هستند.

وی درخصوص بازی با شهرداری تبریز گفت:

برای مقابله با شهرداری تبریز این هفته تمرینات خوبی را انجام خواهیم داد. تیم شهرداری تبریز را آنالیز کردیم و روی نقاط ضعف و قدرت حریف کار خواهیم کرد و با تمام توانمان برای ۳ امتیاز به تبریز خواهیم رفت و به یاری خدا دست پر به شهر اولین ها برمیگردیم.

مربی نفت مسجدسلیمان درخصوص احتمال صعود این تیم گفت:

در مورد صعود کردن و قول دادن الان خیلی زود است. ببینید بلاخره کسانی که فوتبالی هستیند می دانند بازیهای زیادی مانده و مشخص نیست در آینده چه اتفاقی رخ می دهد. الان چندین تیم مدعی صعود به لیگ برتر هستند، همه بازیکنان و کادر فنی هم قسم شده ایم که به لیگ برتر صعود کنیم‌ و مطمئنأ ما تمام توان خود رو بکار خواهیم گرفت که صدر جدول را از دست ندهیم‌ و این امر را محقق کنیم. بعد از هر بازی حاج محمود به ما و بازیکنان گوشزد میکند که بردهای گذشته را فراموش کنید ما فقط باید برای بازی بعدی بجنگیم و حفظ صدرنشینی کار آسانی نیست.

جواد برزکار در توصیف هواداران نفت گفت:

صاحبان اصلی این تیم هوادران پرشور مسجد سلیمان هستند. من در این شهر به هیچ وجه احساس غریبی نمیکنم چون جنوبی ها را همه ایران میشناسند که مهمان نواز هستند. تقدیر تشکر میکنم از تمام هوادران که به استادیوم می آیند و عاشقانه تیم محبوب خودشان را تشویق میکنند و آنهایی که بخاطر شرایط کاری نمیتوانند استادیوم بیایند. دست تک تک آنها را می فشارم و امیدوارم همینطور تا آخر فصل تیم‌ را حمایت کنند که بتوانیم در پایان باهم جشن قهرمانی را به خواست خدا بگیریم.

جواد برزکار در پایان خاطر نشان کرد:

در آخر تشکر میکنم از پدر و مادرم که تا این سن هر چه دارم از دعای خیر آنهاست

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.