بلبلی: بی‌نظمی در لیگ بیداد می‌کند

بلبلی: بی‌نظمی در لیگ بیداد می‌کند

بلبلی: بی‌نظمی در لیگ بیداد می‌کند

محمد بلبلی درباره مصدومیتش گفت: در بازی با ماشین‌سازی از ناحیه همسترینگ مصدوم شدم و بعد از گرفتن MRI مشخص شد که این مصدومیت زیاد جدی نیست. من تا دو هفته دیگر به تمرینات برمی‌گردم و الان هم به صورت مرتب مراحل درمانی را انجام می‌دهم تا خیلی زود برگردم و به تیمم کمک کنم، چون دوست ندارم یک بازی را هم از دست بدهم. البته تعطیلی لیگ برتر هم برای من خوب بود، هر چند که در لیگ امسال بی‌نظمی‌ بیداد می‌کند.

وی ادامه داد: در لیگ امسال تعطیلی‌ها خیلی زیاد بوده و این اصلاً برای بازیکنان و حتی مربیان خوب نیست. ما دو بازی انجام می‌دهیم و لیگ 30 روز تعطیل می‌شود و این شرایط مدام تکرار می‌شود. این تعطیلی‌ها حوصله بازیکنان را سر می‌برد و فرسایشی شدن لیگ حتی روی کیفیت فنی بازی‌های هم تأثیرگذار است.

بلبلی با اشاره به نتایج خوب نفت مسجدسلیمان بعد از آمدن محمود فکری خاطرنشان کرد: خدا را شکر که با حضور فکری شرایط تیم تغییر کرد و در این چند بازی خوب امتیاز گرفتیم. البته هنوز لیگ تمام نشده است و باید در ادامه هم نتایج خوبی بگیریم تا در پایان یک جایگاهی مناسب را به دست بیاوریم.

وینگر نفت مسجدسلیمان که در لیگ امسال موفق به گلزنی نشده است، در این مورد تصریح کرد: این درست است که گل نزدم، ولی هیچ وقت در زمین مسابقه کم نگذاشتم و تمام تلاشم این بود که خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنم. سبک بازی تیم طوری است که همه بازیکنان باید به عقب هم بیایند تا در کارهای دفاعی به تیم کمک کنند. طبیعتاً از اینکه گل نزدم خوشحال نیستم، ولی از این خوشحالم که همیشه با تمام توان و وجودم برای موفقیت تیم نفت جنگیدم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.