رابط: از منطقه خطر فاصله گرفتیم

رابط: از منطقه خطر فاصله گرفتیم

رابط: از منطقه خطر فاصله گرفتیم

فردین رابط، درباره پیروزی تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز گفت: با اینکه حریف در انتهای جدول قرار دارد، ولی می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم و متأسفانه بازی گره خورده بود. خدا را شکر که در نهایت در دقیقه ۹۲ گل زدیم و سه امتیاز این بازی حساس خانگی را گرفتیم. این برد باعث شد تا در جدول شرایط بهتری پیدا کنیم و از منطقه خطر فاصله گرفتیم. حالا هدف ما این است که با چند برد دیگر در جدول چند پله صعود کنیم و جایگاه خوبی را در پایان فصل به دست بیاوریم.

وی که گلش را به مردم کردستان و کولبرها تقدیم کرده است، در این مورد خاطر نشان کرد: مردم کردستان مردمی شجاع و زحمت‌کش هستند که با محدودیت‌های زیادی روبه‌رو هستند. ما در لیگ برتر هم فوتبالیست کرد کم داریم و دوست داشتم بعد از این گل، مردم کردستان را یاد کنم و بگویم که آنها مردمی شریف هستند که نیاز به توجه بیشتری دارند. 

رابط در مورد جدایی‌اش از استقلال و پیوستن به نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: من در استقلال این فرصت را نداشتم که خودم را نشان دهم، چون در این تیم بهترین بازیکنان ایران حضور دارند. از طرفی من هم جوان هستم و دوست داشتم جایی باشم که بیشتر خودم را نشان دهم. تمام هدفم این است که در بازی‌های بعدی بهترین عملکرد را داشته باشم و مطمئن باشید فصل بعد با دست پر به استقلال برمی‌گردم. من قراردادی پنج ساله با باشگاه استقلال دارم و بعد از پایان فصل باید به این تیم برگردم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها