مرزبان: دردآور است که امتیاز نگرفتیم/ به تیمم افتخار می‌کنم

مرزبان: دردآور است که امتیاز نگرفتیم/ به تیمم افتخار می‌کنم

مرزبان: دردآور است که امتیاز نگرفتیم/ به تیمم افتخار می‌کنم

علیرضا مرزبان در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان، اظهارکرد: واقعا هوادارانمان تا لحظه آخر تیم را تشویق کردند که این هم دلیل خاصی دارد زیرا فوتبال باکلاسی بازی کردیم. تمرکزمان روی پاس‌ها بود و توانستیم ایستگاه به ایستگاه حرکت کنیم و شانس‌های گل فوق‌العاده‌ای هم داشتیم و حتی می‌توانستیم گل اول را هم بزنیم.

وی بیان کرد: زمانی که حریف امکان گلزنی نداشت و نمی‌توانست به دروازه ما نزدیک شود، در همین شرایط دو شانس بزرگ گلزنی را از دست دادیم. در ۱۰ دقیقه پایانی بازی نیز سه شانس گلزنی داشتیم و تنها انتقادی که می‌توانم از تیمم داشته باشم، این است که نتوانستیم آن فرصت‌ها را به گل تبدیل کنیم. همچنین رقابت کردن از نظر فیزیکی با کی‌روش استنلی، بازیکن سپاهان خیلی سخت است ولی ما روی ضربات ایستگاهی خیلی خوب کار کرده بودیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: خیلی متأسفم که این بازی را از دست دادیم زیرا لیاقت من و بازیکنان خیلی بیشتر است و فوتبال خیلی خوب و قوی را بازی کردیم. دردآور است که امشب بدون امتیاز از زمین خارج شدیم.

وی در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی نفت مسجدسلیمان باید با مشکل گل‌زنی مواجه باشد، عنوان کرد: ما باید ببینیم که چگونه می‌توانیم شرایط گل‌زنی را فراهم کنیم که روی این موضوع کار کرده‌ایم و مهم این است که ما در حال درست کردن شانس‌های گل‌زنی هستیم؛ ضمن این که من مدت کوتاهی است که همراه نفت مسجدسلیمان هستم که در این مدت نیز شرایط روحی تیم تغییر پیدا کرده است و تیم از نظر فوتبالی واقعا خوب کار می‌کند. برای رسیدن به آن شرایطی که دلمان می‌خواهد و این که بتوانیم گل هم بزنیم، باید بازیکنان اعتماد به نفس داشته باشند.

مرزبان گفت: به هر حال نفت و سپاهان از نظر کیفیت فوتبالی که حریف داشت و بازیکنان و نیمکتی که دارند، قابل قیاس نیستند. من به تیمم افتخار می‌کنم. تیم برتر میدان بودیم. شانس‌های گل فوق‌العاده‌تری را نسبت به سپاهان داشتیم ولی این که شکست خوردیم، خوب نیست.

وی ادامه داد: بحث اصلی ما این بود که به دورازه حریفان نزدیک شویم که در حال انجام این موضوع هستیم. در این بازی در بحث پرس، از وسط زمین فوق‌العاده کار کردیم و حتی قلعه‌نویی نیز به من گفت کیفیت فوتبالی قوی‌ داشتید. با شناختی که نسبت به بازیکنان دارم، بخش به بخش در حال بهتر شدن هستیم و شاهد بودید با توجه به تغییراتی که داشتیم و با دفاع سه‌نفره بازی کردیم، از نظر فنی و بدنی فوق‌العاده خوب بودیم. واقعا شبانه‌روز کار کردیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که آیا نفت تیم تاکتیک‌پذیری است و در ادامه می‌توان به بهتر شدن روند امیدوار بود، گفت: امروز یک تغییر خیلی بزرگ داشتیم و حتی سپاهان دچار مشکل شده بود که ما این همه مالکیت توپ داشتیم.

وی با اشاره به دیدار آینده تیمش برابر استقلال تهران، عنوان کرد: همان‌طور که استقلال تهران ما را آنالیز می کند، ما هم آن‌ها را آنالیز خواهیم کرد. به هر حال در این مدت کوتاه روی ضعف‌های تیم کار کرده‌ایم و تیم نیز هر روز در حال بهتر شدن است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها