ویسی: یک امتیاز بازی برای ما شیرین بود و برای پرسپولیسی‌ها تلخ

ویسی: یک امتیاز بازی برای ما شیرین بود و برای پرسپولیسی‌ها تلخ

ویسی: یک امتیاز بازی برای ما شیرین بود و برای پرسپولیسی‌ها تلخ

عبدالله ویسی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی بسیار سخت و فشرده‌ای مقابل پرسپولیس داشتیم. پرسپولیس تیمی است که در آزادی خیلی خطرناک است و هجومی بازی می‌کند. ما مجبور بودیم بسته بازی کنیم و روی ضدحملات برنامه داشتیم و موفق بودیم. از نقاط ضعف‌شان استفاده کردیم و در کل یک بازی راضی‌کننده برای ما بود و برای پرسپولیس نارضایتی داشت.

وی ادامه داد: صددرصد برنامه‌ریزی کرده بودیم که بازی دفاعی انجام دهیم. ما نقاط مثبت پرسپولیس را که نوراللهی و کامیابی‌نیا بودند، بسته بودیم و آنها را وادار کردیم که با سیدجلال و شجاع در دفاع بازی کنند و  به پاس‌های بلند رو بیاورند. ما توانستیم توپ‌های بلند آنها را پوشش بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره این موضوع که در سه دیدار گذشته که آنها بسته بازی کردند گلی دریافت نکردند، ولی در دیدار مقابل پارس جنوبی که باز بازی کردند دو گل دریافت کردند، عنوان کرد: بله، دقیقاً این حرف شما کارشناسی است. ما مقابل پارس جنوبی باز بازی کردیم و آنها خوب بازی کردند و ما شکست خوردیم.

ویسی درباره خرید جدید تیمش تصریح کرد: ما یک مهاجم از مالی گرفتیم. این بازیکن سه مرتبه به ایران آمده است ولی به دلیل اینکه ویزایش آماده نبوده، در فرودگاه برگشت می‌خورد. این بازیکن  ان‌شاءالله به زودی به جمع ما می‌پیوندد.

وی درباره مشکلات مالی نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: مدیریت و هیئت مدیره باشگاه تلاش می‌کنند که این مشکلات حل شود.  یک مقداری هم کمک کردند، ولی واقعاً برای شهر مسجدسلیمان کم است.  امیدوارم مسئولان کمک کنند که دغدغه‌ای نداشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره این موضوع که امسال با تیمش چه هدفی در مسابقات لیگ برتر دارد، گفت: هدف تیم ما در سال  اول ماندن در لیگ  است و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا با حمایت مردم خوزستان به هدف‌مان برسیم.

عبدالله ویسی در نشست خبری پس از بازی نیز اظهار داشت: تیم ما در خط دفاعی فشاری را تحمل کرد و نمایش تیم‌مان فوق‌العاده بود. در بخش حمله هم که می‌خواستیم از ضدحمله استفاده کنیم، دو سه موقعیت را از دست دادیم. امروز خوش‌شانس هم بودیم که توپ‌های پرسپولیس وارد دروازه ما نشد. خوشحالم از این بابت که سه بازی است گل نخوردیم و باید ضعفی که در گلزنی داریم را برطرف کنیم و تا وقتی گل نمی‌خوریم، به دروازه حریف برسیم. یک امتیاز این بازی برای ما شیرین بود و برای پرسپولیسی‌ها تلخ.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها