ویسی: آینده باشگاه نفت روشن نبود یک لحظه هم نمی‌ماندم

ویسی: آینده باشگاه نفت روشن نبود یک لحظه هم نمی‌ماندم

ویسی: آینده باشگاه نفت روشن نبود یک لحظه هم نمی‌ماندم

عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی اظهار داشت: تیم‌ها هنوز آمادگی کامل ندارند، اما جمع‌آوری امتیاز در این هفته‌های ابتدایی خیلی مهم است. ما به دنبال این هستیم که در همین هفته‌های ابتدایی امتیازات خوبی را جمع‌آوری کنیم تا بعدها برای‌مان اندوخته خوبی شود. ان‌شاءالله فردا یک بازی خوب و تماشاگرپسند را در شهر جم شاهد باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در واکنش به این مسئله که آیا این باشگاه توانست بدهی‌‌هایش را پرداخت کند تا شرایط استفاده از بازیکنان جدید خود را در بازی فردا داشته باشد یا خیر، تصریح کرد: شرایط جم هم مثل مسجدسلیمان است. این دو تیم حتماً لیاقت داشتند که وارد لیگ برتر شدند و قطعاً چنین تیم‌هایی برای حضور در لیگ برتر و این سطح حرفه‌ای باید هزینه کنند. خوشبختانه با زحماتی که مسئولان شهر کشیدند، توانستیم باشگاه را به پتروشیمی ماهشهر وصل کرده و منبع درآمدی برای خود داشته باشیم. من آینده باشگاه را روشن می‌بینم و بسیار امیدوارم تا مشکلات مالی حل شود.

وی راجع به اینکه آیا تیم نفت مسجدسلیمان هم به مانند استقلال خوزستان مشکلات مالی نخواهد داشت، گفت: مسئولان قول داده‌اند که همه چیز حل شود، حتی ۲۰ درصد قراردادهای بازیکنان را پرداخت کردند. من آینده باشگاه نفت مسجدسلیمان را خیلی خوب می‌‌بینم و اگر به این مسئله شک داشتم و قرار بود مشکلات فصل پیش را داشته باشم، حتی یک لحظه هم اینجا نمی‌ماندم. می‌دانم آینده خوبی در انتظار تیم‌مان هست، ان‌شاءالله با نتایج خوبی که کسب خواهیم کرد دل مردم مسجدسلیمان را شاد می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در واکنش به اظهارنظر یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه او تیمش را به جم آورده تا با بازی دفاعی یک امتیاز بگیرد، یادآور شد: به‌هرحال همه تیم‌هایی که به میدان می‌آیند اول دنبال گل نخوردن هستند. ما هم همین شرایط را داریم، اما چنانچه در طول بازی موقعیتی برای گل زدن نصیب‌مان شود بدمان نمی‌آید با سه امتیاز به مسجدسلیمان برگردیم. به‌هرحال کسب سه امتیاز این مسابقه اندوخته خیلی خوبی برای تیم ما تا پایان فصل است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها