ویسی:در آینده بهتر خواهیم شد

ویسی:در آینده بهتر خواهیم شد

ویسی:در آینده بهتر خواهیم شد

عبدالله ویسی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: شرایط بازی در هفته‌های اول در تمام دنیا این‌طور است که باید امتیاز بگیرید. بازی مقابل تیم تراکتورسازی که در آسیا بازی کرده شهامت می‌خواهد و بازیکنان ما این شهامت را داشتند و خوشحالم سرمربی این تیم هستم. امیدوارم هفته‌های بعدی امتیازات خانگی را جمع کنیم و به چشم‌اندازی که در نظر گرفتیم برسیم.

وی افزود: تراکتورسازی یک تیم با سابقه در آسیا است و هر سال برای قهرمانی می‌جنگد. تراکتورسازی مربی بزرگی دارد و بازی مقابل این تیم سخت است. ما دو بازیکن خارجی داریم که هفته بعد می‌آیند و نقاط ضعف‌مان را می‌پوشانیم تا نماینده‌ شایسته‌ای برای مسجدسلیمان باشیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه تیمش در هنگام برگشت به حالت دفاعی ضعیف عمل می‌کرده است،‌ گفت: هفته اول هیچ تیمی کامل نیست و هیچ تیمی نمی‌تواند با تمام توان بازی کند. مطمئناً در آینده نقاط ضعف را می‌پوشانیم تا بهتر شویم. به من بر می‌خورد زمانی که مردم می‌گویند این تیم برای ماندن می‌جنگد و تیم را در لیگ برتر حفظ کنید. مطمئناً ما خودمان را دست کم نمی‌گیریم و برای رده‌های بالای جدول می‌جنگیم.

ویسی در مورد اینکه در صحنه‌ای از بازی نسبت به داوری اعتراض داشته است،‌ عنوان کرد: در بازی چنین اتفاقاتی می‌افتد و خون به مغر نمی‌رسد. الان باید فیلم بازی را ببینیم و بعد نظر دهیم.

وی تصریح کرد: شما در آینده راجع‌به تراکتورسازی بیشتر خواهید شنید و می‌فهمید بازیکنان ما چه کار بزرگی کردند. طبیعی است ما در زمین خودمان باز بازی کنیم. من به بازیکنانم هم گفتم به آنها می‌بالم و خوشحالم مربی آن‌ها هستم. شما مطمئن باشید در آینده بهتر خواهیم شد.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان درباره جوانگرایی در تیمش گفت: در صبای قم هم که رفتم به تیم زیر ۲۳ سال‌های این تیم گفتم باید همه بازیکنان آن از شهر قم باشند و اینجا هم گفته‌ام تیم زیر ۲۳ سال باید خوزستانی باشد و اهل مسجد سلیمان. الان دو دروازه‌بان دوم و سوم ما زیر ۲۳ سال هستند و من پای آنها خواهم ماند، اما تیمی که تازه به لیگ برتر آمده باید از بازیکنان با تجربه‌ استفاده کند. مطمئن باشید اگر تیم ما نتیجه بگیرد،‌ من در نیم‌فصل دوم از بازیکنان جوان استفاده خواهم کرد. ضمن اینکه در جام حذفی هم با همین جوانان حضور خواهیم داشت.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها