بابادی: شایعه قهر ویسی شیطنت برخی‌ها بود

بابادی: شایعه قهر ویسی شیطنت برخی‌ها بود

بابادی: شایعه قهر ویسی شیطنت برخی‌ها بود

به گزارش روابط عمومی باشگاه نفت مسجدسلیمان کیوان بابادی مدیر عامل تیم در گفتگو با فارس  در خصوص شایعه قهر عبدالله ویسی از تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: باید بگویم که بحث قهر آقای ویسی اصلا صحت ندارد و نمی‌دانم این شایعه از کجا درست شده است. روز گذشته به دلیل گرمای بی‌سابقه، ستاد بحران استان خوزستان را تعطیل اعلام کرده بود و ما هم از این قاعده جدا نبودیم، مطمئنا در دمای هوای ۵۸ درجه نمی‌شد تمرین کرد و با دستور آقای ویسی، تمرین را تعطیل اعلام کردیم. امروز هوا بهتر شده و قرار است تمرین تیم انجام شود، هیچ قهری هم وجود نداشت و حتی دیدید که در روزهای اخیر دستیاران آقای ویسی تیم را تمرین می‌دادند.

وی افزود: بعد از تمرین امشب در ساعت ۱۹ برای برگزاری اردو راهی شهر کرد می‌شویم، خوشبختانه بازیکنان جدیدی مثل حکیم نصاری و اسماعیل شریفات هم به تیم ملحق خواهند شد و تمرین امروز زیرنظر آقای ویسی برگزار می‌شود.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان افزود: همان زمانی که بحث استعفای آقای ویسی به میان آمد، من و او در کنار هم بودیم و هیچ قهری هم در کار نبود و متأسفانه برخی‌ها شیطنت کردند، بابادی درباره پرداخت پول به بازیکنان هم اظهار داشت: ما طبق تعهد اخلاقی و قولی که به بازیکنان دادیم، در اردوی شهر کرد تلاش می‌کنیم تا ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان را به آنها پرداخت کنیم.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد: قرار است آقای بهروز مکوندی به کادر فنی ما اضافه  شود و با دو بازیکن لیگ برتری هم مذاکره کردیم و امیدواریم به توافق نهایی برسد. باز هم تأکید می‌کنم که از صفر تا صد بستن تیم با نظر آقای ویسی بوده و ما هیچ دخل و تصرفی در جذب بازیکن نداشته و نداریم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها