فکری: برخی تیم‌ها با ذخیره‌های خود به مصاف رقبای ما می‌روند اما با تمام وجود با ما بازی می‌کنند

فکری: برخی تیم‌ها با ذخیره‌های خود به مصاف رقبای ما می‌روند اما با تمام وجود با ما بازی می‌کنند

فکری: برخی تیم‌ها با ذخیره‌های خود به مصاف رقبای ما می‌روند اما با تمام وجود با ما بازی می‌کنند

سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت که برخی تیم‌ها با ترکیب ذخیره خود به مصاف سایر مدعیان صعود می‌روند، اما با تمام وجود مقابل نفتی‌ها بازی می‌کنند.

به گزارش سایت نفت مسجدسلیمان
محمود فکری درباره پیروزی ۲ بر یک شاگردانش مقابل مس کرمان اظهار داشت: خدا را شکر این بازی را با برد پشت سر گذاشتیم و جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم‌تر کردیم. حفظ صدر جدول خیلی سخت است. همه تیم‌هایی که مقابل ما بازی می‌کنند،‌ با انگیزه مضاعفی به زمین می‌آیند. به جز این مورد، خیلی از تیم‌ها شیطنت‌هایی انجام می‌دهند و باید بگویم برای صعود باید با کل لیگ یک بجنگیم.

وی ادامه داد: تیم‌هایی که به رده دوم جدول صعود می‌کنند، نمی‌توانند این رتبه را حفظ کنند، اما بازیکنان ما امسال با حفظ صدرنشینی، کار بسیار سختی انجام دادند و این نشان‌دهنده شخصیت بالای آنهاست. امیدوارم این روند را در بازی‌های آینده ادامه دهیم و بتوانیم در پایان مسابقات، جشن صعود و قهرمانی را در مسجدسلیمان برپا کنیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد شیطنت‌هایی که به آن اشاره کرد، گفت: شیطنت‌ها خیلی زیاد است! اشتباهات داوری، تهمت‌هایی که به ما زده می‌شود، استفاده برخی بازیکنان از داروهای غیرمجاز و انگیزه دادن برخی تیم‌ها به تیم‌هایی که با ما بازی دارند، نمونه‌هایی از همین شیطنت‌ها هستند. چند تیم به حریفان ما، قول پاداش می‌دهند تا آنها با انگیزه مضاعفی به مصاف‌مان بیایند.

فکری تصریح کرد: برخی تیم‌ها مقابل رقبای ما با نفرات ذخیره بازی می‌کنند و بازیکنان اصلی خود را به زمین نمی‌فرستند، اما مقابل ما با تمام وجود بازی می‌کنند. وقتی داوران به ما می‌رسند، سخت‌گیرانه‌ترین تصمیم‌ها را به ضرر ما می‌گیرند، اما با حریفان ما خیلی مهربان هستند. آنها می‌توانند مهربانی را که برای رقبای ما دارند، برای ما هم داشته باشند.

وی درباره نتایج ناموفق تیمش در هفته‌های گذشته خاطرنشان کرد: این اتفاق طبیعی است. شاید خودمان برخی مواقع مقصر بودیم، اما خدا را شکر در مجموع توانستیم تیم را به خوبی جمع و جور کنیم. همین پیروزی مقابل مس کرمان به بازیکنان ما انگیزه مضاعفی داد و امیدوارم بتوانیم همین انگیزه و روحیه را مقابل تیم‌های دیگر داشته باشیم. فکر می‌کنم اگر دو پیروزی دیگر به دست بیاوریم، صعودمان به لیگ برتر قطعی می‌شود.

«رقابت سایر مدعیان برای ما خیلی خوب است»، سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره رقابت حساس تیم‌های دوم تا پنجم جدول، با بیان این جمله اظهار داشت: بخشی از توجه تیم‌های پایین‌تر معطوف تیم‌های دیگر می‌شود و آنها تنها بر پایین کشیدن ما تمرکز نمی‌کنند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها