فکری: میتوانستیم گلهای بیشتری به ثمر برسانیم

فکری: میتوانستیم گلهای بیشتری به ثمر برسانیم

فکری: میتوانستیم گلهای بیشتری به ثمر برسانیم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه هواداران تیم مسجد سلیمان تاکنون هیچ حواشی و مشکلی ایجاد نکرده است گفت: مربیان و مسئولان تیم‌ها باید به دنبال برگزاری بازی سالم باشند.

محمود فکری شامگاه دوشنبه در کنفرانس خبری بعد از دیدار آلومینیوم اراک و نفت مسجد سلیمان با اشاره به بازی انجام شده اظهار داشت: به دلیل تغییر ترکیب تیم آلومینیوم و سنگینی جو شهر اراک می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم.

وی افزود: عقیده من این است که اگر تلاش می کردیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم ولی هر دو تیم به همین دوتا گل بسنده کردند و بازی مساوی شد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان بیان کرد: مردم، مردم خوبی هستند و این ما مربی‌ها و مسئولان هستیم که جو را خراب می کنیم و استفاده از هر ترفند و حواشی برای برد ارزش ندارد و نتیجه مطلوب ندارد.

فکری بیان کرد: فضای ورزش باید سالم باشد و بعد از سالم بودن هر تیمی که خوب تدارک ببیند نتیجه مثبت هم می‌گیرد که این موضوع یکی از نقطه ضعف های بازی امروز بود و مسئولان تیم اراکی اخلاق را رعایت نکردند.

این مسئول بیان کرد: مسئولان حریف باید تلاش خود را بکنند که بازی باید سالم برگزارشود و اگر نتیجه مثبت گرفت که هیچ ولی اگر نتیجه منفی شد نباید به سرمربی و مسئولان تیم دیگر چیزی نسبت دهد.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان عنوان کرد: در مسجد سلیمان دو بازی انجام داده‌ایم و تمام تلاش ما این بوده که طرفدارهای ما فقط تیم ما را تشویق کنند و به دنبال اذیت و آزار حریف نباشند که جای شکر دارد که تا کنون مشکلی در زمینه تماشاچی نداشته‌ایم.

فکری خاطرنشان کرد: تیم آلومینیوم با توجه به تغییرات که داشته بازیکنان از انگیزه بالایی برخوردار بودند به همین سبب ما نتوانستیم فشار لازم را به تیم حریف وارد کنیم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها