اکبر افاقی : یکی از بهترین گلهایم را به ثمر رساندم /زننده گل به فجرسپاسی

اکبر افاقی : یکی از بهترین گلهایم را به ثمر رساندم /زننده گل به فجرسپاسی

اکبر افاقی : یکی از بهترین گلهایم را به ثمر رساندم /زننده گل به فجرسپاسی

اکبر افاقی زننده گل دقایق پایانی نفت مسجد سلیمان مقابل فجر سپاسی شیراز، درخصوص بازی با فجرسپاسی گفت:بازی مقابل فجر سخت و پرفشار بود چرا که این تیم از نیروی جوانی و انگیزه بالا بهره می برد و برای گرفتن امتیاز به مسجد سلیمان آمده بود ولی خداراشکر با تلاش بچه ها و کمک هواداران توانستیم بازی را ببریم.

اکبر افاقی  درخصوص گلی که زد گفت:خداراشاکرم که با کمک بچه ها و هواداران توانستم اولین گل فصلم را به ثمر برسانم. یکی از بهترین گل هایم را به ثمر رساندم چرا که تیم تحت فشار بود و توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

اکبر افاقی درخصوص سرمربی‌اش گفت:محمود فکری یکی از بهترین مربی های ایران می باشد که در آینده می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد و مربی تیم های بزرگ شود.

مهاجم نفت مسجدسلیمان درخصوص بازی بعدی این تیم گفت:بازی بعدی مقابل تیم شهرم گسترش فولاد می باشد که انشالله ببریم و به مرحله بعدی صعود کنیم. بعد آن نیز با ایرالکو در اراک بازی داریم که تیم خوبی می باشد ولی ما می رویم که با دست پر برگردیم.

اکبر افاقی درخصوص مدعیان صعود این فصل لیگ یک گفت:از الان سخت می باشد که قول صعود داد ولی چیزی دور از دسترس نیست. انشالله با تلاش بچه ها و حمایت هواداران بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم. در پایان از همه هواداران می خواهم که تا پایان فصل تیم را حمایت کنند تا به لیگ برتر صعود کنیم و از همه عزیزانی که از من حمایت می کنند تشکر می کنم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها