فکري: تلاش‌مان صعود نفت‌مسجدسليمان به ليگ برتر است

فکري: تلاش‌مان صعود نفت‌مسجدسليمان به ليگ برتر است

فکري: تلاش‌مان صعود نفت‌مسجدسليمان به ليگ برتر است

سرمربي تيم فوتبال نفت‌ مسجدسليمان با بيان اين‌که تلاش‌مان صعود به ليگ برتر کشور است، گفت:‌ تيم خوبي را بسته‌ايم و ان‌شاءالله با هماهنگي و تلاش بيش‌تر بتوانيم جزو مدعيان صعود به ليگ برتر باشيم.

محمود فکري در خصوص آغاز تمرينات اين تيم براي حضور در ليگ دسته يک کشور، اظهار کرد:‌ تمرينات تيم از روز پنج‌شنبه هفته گذشته در مسجدسليمان آغاز شد و هم‌چنان ادامه دارد. هر روز که مي‌گذرد، با نفرات موردنظر قرارداد مي‌بنديم و تيم تقريبا در حال شکل گرفتن است. از امروز (سه‌شنبه) نيز تمرينات‌ با حضور بازيکنان اصلي‌مان انجام مي‌شود.

او بيان کرد:‌ هم‌چنين قصد داريم براي آماده‌سازي هر چه بيش‌تر تيم، دهم تيرماه براي برپايي يک اردو عازم تهران شويم. در اين اردو، هم انجام بازي‌هاي تدارکاتي و هم تمرينات سخت‌تر در دستور کار قرار دارد.

سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان در پاسخ به اين سوال که امسال براي کسب چه جايگاهي تلاش مي‌کنيد؟ گفت: تمام تلاش‌مان را براي موفقيت تيم مي‌کنيم. در حال حاضر تيم خوبي را بسته‌ايم و نفرات خوبي هم جذب شده‌اند. ان‌شاءالله با هماهنگي و تلاش بيش‌تر بتوانيم جزو مدعيان صعود به ليگ برتر باشيم و در نهايت بتوانيم به ليگ برتر صعود کنيم.

وي خاطرنشان‌کرد:‌ ان‌شاءالله همه به خوبي کار خودشان را انجام دهند تا امسال جزو مدعيان باشيم. مهم‌ترين بحث، پشتيباني و جذب بازيکنان مورد نظر است که خدا را شکر تا به اين‌جا، بازيکنان خوبي را جذب کرده‌ايم و از نظر پشتيباني نيز همچون سال گذشته مشکلي نخواهيم داشت و اميدوارم اين پشتيباني بهتر هم باشد تا بتوانيم به هدف‌مان برسيم.

فکري خطاب به هواداران تيم فوتبال نفت ‌مسجدسليمان، گفت: از هواداران خواهش مي‌کنم که همراه‌مان باشند و به ما کمک کنند. آن‌ها تاکنون دخالتي در کار ما نداشته‌اند و پشتيبان‌مان بوده‌اند و ان‌شاءالله اين روند به همين صورت تا آماده شدن کامل تيم، ادامه داشته باشد. اميدوارم در زمان بازي‌ها نيز با تشويق‌هاي خوب و حضورشان، باعث دلگرمي و انرژي تيم شوند تا بتوانيم با کمک آن‌ها نتايج بهتري کسب کنيم. جا دارد از حمايت تماشاگران و کانون هواداران و همچنين مديرعامل شرکت قدرداني کنم. او تلاش خود را مي‌کند تا ما خيلي راحت‌تر و بهتر، تيم را آماده مسابقات کنيم.

او درباره تغيير در ترکيب تيمش نسبت به فصل گذشته، عنوان کرد:‌ فکر مي‌کنم ۵۰ درصد از ترکيب تيم تغيير کرده است. از ترکيب سال گذشته ۱۰ نفر را حفظ کرده‌ايم و تاکنون ۱۷، ۱۸ بازيکن به جمع ما اضافه شده‌اند. فکر کنم با جذب يکي دو بازيکن ديگر، اسکلت تيم‌مان شکل خواهد گرفت.

سرمربي تيم فوتبال نفت ‌مسجدسليمان در پاسخ به اين سوال که تا چه اندازه به ليگ برتري شدن تيم خوشبين هستيد؟ گفت: من از نظر شخصيتي به کم راضي نيستم و تمام تلاشم را مي‌کنم، ضمن اين‌که در حال حاضر مجموعه با من همراه است و بازيکنان خوبي را جذب کرده‌ايم.

وي درباره کادر فني تيم نيز عنوان‌ کرد:‌ کادر فني سال گذشته حفظ شده است، ضمن اين‌که يک نفر ديگر هم به کادر اضافه کرده‌ايم. هم‌چنين قصد داريم يک آناليزور هم داشته باشيم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها