حسن پور: ۵ بازیکن جدید در نفت مسجدسلیمان

حسن پور: ۵ بازیکن جدید در نفت مسجدسلیمان

حسن پور: ۵ بازیکن جدید در نفت مسجدسلیمان

تیم نقت پس از اینکه نتایج خوبی در فصل گذشته همراه با محمود فکری کسب کرد فکری را تا یکسال دیگر در مسجدسلیمان نگه داشتند تا یک تیم خوب را راهی مسابقات لیگ دسته یک کند که تا به اینجا در بازیکن گیری بسیار خوب شروع کرده اند و امیدواریم این روند همراه با اردوهای آماده سازی خوب یک تیم یکپارچه را راهی لیگ یک کنند . در همین زمینه  در مصاحبه ای داریوش حسن پور سرپرست تیم نفت با مهر گفت:

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در حال حاضر خود را مهیای حضور با قدرت در لیگ دسته اول فصل آینده می کند و تمرینات این تیم زیر نظر محمود فکری پیگیری می کند.

وی افزود: به منظور حضور پرقدرت در لیگ دسته اول نیز قصد داریم با جذب برخی بازیکنان، نقاط قوت خود را برطرف کنیم تا بتوانیم حضوری موفق در این رقابت ها داشته باشیم بر همین اساس باب مذاکره با چند بازیکن مدنظر گشوده شده است.

حسن پور ادامه داد: به دنبال مذاکرات صورت گرفته با برخی بازیکنان نیز موفق به جذب رسمی تعدادی از آنها شده ایم. در همین زمینه عباس عسکری، محمد علی نژاد، علی گودرزی، حسین موجی و صادق صادقی بابا احمدی پنج بازیکنی هستند که به صورت رسمی با عقد قراردادی یک ساله به عضویت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در آمدند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها