نظرمحمدی: کار ما برابر نفت سخت است

نظرمحمدی: کار ما برابر نفت سخت است

نظرمحمدی: کار ما برابر نفت سخت است

علی نظرمحمدی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت،  گفت: تیم ما از ۲ فروردین تمرینات خود را آغاز نموده و همان طور که می‌دانید رقابتهای بالای جدول خیلی سخت و نزدیک به هم است و هر ۶ تیم بالای جدول شانس صعود به لیگ برتر و قهرمانی را دارند و هیچ تیمی ناامید نیست و ما با جدیت فراوان کار خود را دنبال و بازی به بازی فکر می‌کنیم و از الان فقط به فکر بازی فردا که با مسجد سلیمان است تمرکز کرده‌ایم.

وی افزود: ما تمرینات خوبی در ایام عید انجام دادیم و برنامه‌های خاصی برای این بازی و بازیهای خارج از خانه برنامه‌ریزی کردیم. تیم ما دارای بازیکنان جوان و بااستعداد می‌باشد مانند محمدرضا محمدی، میلاد قربانزاده، حسین شایان و… که هرکدام از آنها درون زمین و با هر تیمی که باشند نتایج بازی را تغییر دهند. حسین کعبی یکی از بازیکنان خوب این تیم که توانسته با بازی‌هایی که برای این تیم انجام داده، به روزهای اوج خود بازیگری خود بازگردد. ما در این هفته فقط یکی از بازیکنان خود محمد رستمی هافبک دفاعی این تیم به دلیل ۳اخطاره بودن همراه نداریم.

علی نظرمحمدی همچنین در مورد تیم نفت مسجدسلیمان گفت: تیم نفت مسجدسلیمان دارای بازیکنان جوان و کادر فنی خوب است. با توجه به نتایج هفته‌های اخیر این تیم با مربیگری محمود فکری نشان داده که تیم خوبی است و همیشه بازی در مقابل تیم‌هایی که برای بقا می‌جنگند خیلی سخت‌تر از تیم‌هایی می‌باشند که در صدر جدول قرار دارند به خاطر همین کار ما سخت است اما ما هم سپیدرود رشت هستیم و تمام نقاط ضعف و تاکتیکی حریف را آنالیز کردیم و به هیچ وجه نمی‌خواهیم بالای جدول را از دست بدهیم و ما برنامه‌های خاصی برای این بازی داریم و امیدوارم بتوانیم همانند بازی‌های قبل نتایج خوبی را کسب کنیم.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها