نمایش نوار ابزار

رضا احمد پور به عنوان سرپرست امور ورزش منصوب شد

دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵

مدیرمنابع انسانی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان طی حکمی رضا احمدپورخانی را به عنوان سرپرست امور ورزش این شرکت منصوب کرد

در بخشی از این حکم که توسط مهران نصیریان دوست صادر شده آمده است: با عنایت به تعهد و تجربیات ارزشمند، جنابعالی به عنوان سرپرست امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان منصوب می شوید و امید است با استعانت از درگاه خداوند سبحان و با استفاده بهینه از توانمندی نیروهای مومن و متخصص در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.
شایان ذکر است؛رضا احمدپورخانی متولد سال ۱۳۴۳ و دارای مدرک کارشناسی حسابداری است که فعالیت ورزشی خود را با تیم فوتبال نوجوانان پیام مسجدسلیمان آغاز کرد و در تمامی رده های سنی، در تیم فوتبال منتخب مسجدسلیمان حضور داشت و در سال ۱۳۶۷ و در جام فلق به همراه تیم منتخب بزرگسالان مسجدسلیمان ،قهرمان کشورشد.
وی از سال ۱۳۶۴ به استخدام شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان درآمد و از سال ۱۳۷۰ تا ۱۳۸۷ به عنوان سرپرست امور اجرایی و برنامه ریزی امورورزش این شرکت و از سال ۱۳۸۷ تا کنون نیز در امور مالی نفت و گاز مسجدسلیمان مشغول فعالیت بود.
وی همچنین در دوران حضورش در امور ورزش نفت و گاز مسجدسلیمان، سرپرست تیم وزنه برداری این شرکت را بر عهده داشت که طی ۲ دوره به عنوان نماینده فدراسیون وزنه برداری در مسابقات جام باشگاههای آسیا در کشورهای کره جنوبی و ازبکستان حضور داشت.
احمدپور، فعالیت ۲ ساله در رشته بسکتبال جوانان  مسجدسلیمان را نیز در کارنامه ورزشی خود دارد.
دیدگاه ها
طراحی سایت